reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serialowy wrzesień w FOXlife

dodano: 2009-08-05 16:33 | aktualizacja: 2009-08-05 16:39
autor: Anita Dąbek | źródło: FOXlife

FOXlife We wrześniowej ramówce stacji FOXlife widzowie będą mogli znaleźć kilka bardzo popularnych seriali, takich jak Mad Men (sezon 2), Słowo na L (sezon 2) oraz Mental: Zagadki umysłu (sezon 1). Pokazane zostaną także finałowe odcinki seriali Mad Men (sezon 1), Brzydula Betty (sezon 3) oraz Gotowe na wszystko (sezon 5).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mad Men - Sezon 2
Mad Men
Środa, 16 września godz. 22:00
Emisja w każdą środę o godz. 22:00

Nominowany aż szesnaście razy do tegorocznych nagród Emmy serial „Mad Men” powraca na FoxLife z drugim sezonem.

Rozgrywający się w Nowym Jorku lat 60., stylowy, prowokacyjny serial
„Mad Men" śledzi losy konkurujących ze sobą pracowników agencji reklamowej Sterling Cooper Advertising Agency, działającej na Madison Avenue. Żyją oni w świecie, w którym ego liczy się najbardziej i którego najważniejszymi postaciami są ludzie, którzy ze sprzedawania potrafią zrobić sztukę.

Drugi sezon kontynuuje historię Dona Harpera, najbardziej tajemniczego i utalentowanego speca od reklamy oraz trzech kobiet z jego najbliższego otoczenia. Widzowie poznają ich prawdziwe oblicze oraz głęboko skrywane sekrety i tajemnice. Serial przedstawia również zmiany obyczajów amerykańskiego społeczeństwa, a w szczególności rosnąca rolę kobiet w świecie dotychczas zarezerwowanym tylko dla mężczyzn Najnowsze odcinki wyłącznie na kanale FoxLife już od 16 września o godz. 22:00.


Słowo na L - Sezon 2
The L Word
Sobota, 26 września godz. 23:00
Emisja w każdą sobotę o godz. 23:00

Drugi sezon serialu „Słowo na L”, uznanego za wspaniałą fabułę, doskonały humor oraz to w jaki sposób ukazuje środowisko lesbijek od września tylko na FoxLife.

„Słowo na L” to  opowieść o życiu i miłości grupy lesbijek, oraz ich przyjaciół i rodzin. Odkrywa przed widzami, wydawać by się mogło nieznany świat, który okazuje się być im bliższy niż by się tego spodziewali. Serial porusza też ważne, choć czasem kontrowersyjne problemy, jednocześnie ukazując rozterki zwykłych kobiet po 30-tce.

W drugim sezonie losy bohaterek bardzo się skomplikują, a ich ułożone życie wywróci się do góry nogami. Czy Tina zdecyduje się na samotne macierzyństwo i co zdecyduje Jenny po rozstaniu z Timem? Najnowsze odcinki od 26 września o godz. 23:00 wyłącznie na Foxlife.


Mental: Zagadki umysłu - Sezon 1
Mental
Niedziela, 6 września godz. 22:00
Emisja w każdą niedzielę o godz. 22:00

Badający złożoność umysłu ludzkiego serial „Mental: Zagadki umysłu” opowiada historię pacjentów szpitala psychiatrycznego oraz ich lekarza, który dla dobra swoich podopiecznych gotowy jest złamać wszelkie zasady i obowiązujące przepisy.

Dr Jack Gallagher, nowo mianowany dyrektor szpitala psychiatrycznego w Los Angeles, znany z niekonwencjonalnych metod leczenia, za wszelką cenę stara się odkryć, co kryje się za objawami leczonych przez siebie pacjentów. Aby prawidłowo zdiagnozować ich przypadłości, próbuje „wejść” w ich umysł. Wierzy, że poznając mechanizm zaburzeń każdego pacjenta uda mu się znaleźć sposób na prawidłową terapię.

Serial „Mental: Zagadki umysłu” wyłącznie na kanale FoxLife już od 6 września o godz. 22:00


INNE ATRAKCJE NA FOXlife

MAD MEN – Finał sezonu 1
Środa 16 września godz. 21:00 - Bezpośrednio przed emisją premierowego odcinka sezonu 2.

BRZYDULA BETTY – Finał sezonu 3
Piątek 18 września godz. 21:00 i 22:00 – Pokaz dwuodcinkowy.

90210 – Powtórka sezonu 1
Od piątku 25 września godz. 21:00, 22:00 i 22:55 – Trzyodcinkowe Mini maratony

GOTOWE NA WSZYSTKO – Finał sezonu 5
Wtorek 29 września godz. 21:00, 22:00 i 22:55 – Trzyodcinkowy Mini Maraton


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...
reklama