dodano: 2009-09-18 10:45 | aktualizacja:
2009-09-18 10:48
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 19 września 2009
Primera División (Argentyna): Huracán vs. Estudiantes LP (0:00)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Série B (Brazylia): Figueirense vs. Atlético GO (2:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Major League Soccer (USA): San Jose Earthquakes vs. Colorado Rapids (5:00)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
Seria B2 (Rumunia): Universitatea Cluj vs. Silvania (10:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Rosja): Saturn vs. Spartak Moscow (12:00)
-
Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
J-League (Japonia): Montedio Yamagata vs. Shimizu S-Pulse (12:00)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport 2 Germany (19.2E - Cryptoworks)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Ahlen vs. Fotruna Düsseldorf (13:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Rot-Weiss Oberhausen (13:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Premier League (Szkocja): Kilmarnock vs. Rangers (13:30)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Polsat Sport HD (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
ESPN HD (28,2E - Videoguard)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Telekanal Futbol (90E - Viaccess PC 2.6)
-
Retransmisja (17:00): SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Burnley vs. Sunderland (13:45)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Hi-Tech (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Retransmisja (20:30): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
Vyscha Liha (Ukraina): Obolon Kyiv vs. Zakarpattia (14:00)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Vyscha Liha (Ukraina): Zorya vs. Metalurg Z (14:00)
-
UT-1 (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard)
Premier League (Rosja): Rostov vs. Kuban Krasnodar (14:15)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Ligaen 1 (Dania): Viborg vs. Fyn (14:45)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Arka Gdynia vs. Polonia Warszawa (14:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
NB I (Węgry): MTK Budapest vs. Kaposvár (15:00)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
A PFG (Bułgaria): Lokomotiv Sofia vs. Montana (15:30)
-
Pro.bg (16E & 0.8W - Cryptoworks/Conax)
Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Nuremberg (15:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
TRT 3 (42E & 7E - FTA)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
DigitAlb HD6 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Germany HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Mainz 05 (15:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Borussia Dortmund (15:30)
-
Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Retransmisja (17:30): TRT 3 (42E & 7E - FTA)
Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Hoffenheim (15:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. FC Cologne (15:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Serie B (Włochy): Cesena vs. Triestina (15:30)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Padova vs. Ancona (15:30)
-
Dahila Calcio 3 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Sassuolo vs. Mantova (15:30)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Grosseto vs. Modena (15:30)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Albinoleffe vs. Piacenza (15:30)
-
SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Vicenza vs. Gallipoli (15:30)
-
SKY Calcio 15 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Reggiana vs. Cittadella (15:30)
-
Dahila Calcio 4 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:00): RAI International Africa (13E - Seca 1)
Serie B (Włochy): Empoli vs. Frosinone (15:30)
-
Dahila Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Lecce vs. Crotone (15:30)
-
Dahila Calcio 2 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Super League (Grecja): Kavala vs. Atromitos (15:45)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Panionios vs. Asteras Tripolis (15:45)
-
SKAI Hellas (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Arsenal vs. Wigan Athletic (16:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (21:00): Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
Tippeligaen (Norwegia): Odd-Grenland vs. Stabæk (16:00)
-
NRK 1 (0.8W - Conax/Videoguard)
Premier League (Anglia): Aston Villa vs. Portsmouth (16:00)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Prima Cool (23,5E - Cryptoworks)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (20:30): Spormax (7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Hull City vs. Birmingham City (16:00)
-
Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (20:30): Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (00:00): Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:30): Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Halmstad vs. Helsingborg (16:00)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
Championship (Anglia): Middlesbrough vs. West Bromwich Albion (16:00)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Premier League (Anglia): Bolton Wanderers vs. Stoke City (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. Gaz Metan (16:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Liga Adelante (Hiszpania): Huesca vs. Gimnàstic (16:00)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
Premier Liga (Bośnia i Hercegowina): Zrinjski vs. Sloboda (16:00)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Szkocja): Hibernian vs. St Johnstone (16:00)
-
Retransmisja (21:00): BBC Alba (28.2E - FTA)
1. Liga (Polska): GKP Gorzów Wielkopolski vs. Widzew Łódź (16:10)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7 & Nagravision 3)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. FC Moscow (16:30)
-
Polsat Futbol 1 (13E - Nagravision 3)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
Super Ligaen (Dania): AaB Aalborg vs. Silkeborg (17:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Korona Kielce vs. Śląsk Wrocław (17:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Vyscha Liha (Ukraina): Illichivets vs. Chornomorets Odessa (17:00)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
NB I (Węgry): Ujpest vs. Nyíregyháza (17:30)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (00:30): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
A PFG (Bułgaria): Chernomorets Burgas vs. Pirin Blagoevgrad (18:00)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
Serie A (Włochy): Napoli vs. Udinese (18:00)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. AEL Larissa (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
Liga 1 (Rumunia): Ceahlaul vs. Gloria Bistrita (18:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Vyscha Liha (Ukraina): Dnipro vs. Karpaty (18:00)
-
TET Ukraine (5E - BISS)
LFP Primera División (Hiszpania): Deportivo La Coruña vs. Espanyol (18:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Mallorca vs. Tenerife (18:00)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Gambrinus Liga (Czechy): Jablonec vs. Slovan Liberec (18:15)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Ekstraklasa (Polska): Lech Poznań vs. Odra Wodzisław (18:15)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
Premier League (Anglia): West Ham United vs. Liverpool (18:30)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
ESPN HD (28,2E - Videoguard)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TVE La 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (23:00): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:35): RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:30): Tele Deporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Setanta Sports Cup (Irlandia): Sligo Rovers vs. Cork City (18:30)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Heracles Almelo vs. Sparta Rotterdam (18:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Valenciennes (19:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Auxerre (19:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Monaco (19:00)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Nancy (19:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Grenoble vs. Rennes (19:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Boulogne vs. Bordeaux (19:00)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Tippeligaen (Norwegia): Aalesund vs. Brann (19:00)
-
TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
1. Division (Cypr): Omonia Nicosia vs. Ethnikos Achnas (19:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Ekstraklasa (Polska): Ruch Chorzów vs. Cracovia Kraków (19:15)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
1. Lig (Turcja): Bucaspor vs. Boluspor (19:30)
-
D Spor (42E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. NAC Breda (19:45)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (23:30): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. RKC Waalwijk (19:45)
-
Retransmisja (22:00): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Liga Vitalis (Portugalia): Portimonense vs. Gil Vicente (20:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): Universitatea Craiova vs. Rapid Bucharest (20:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Kayserispor (20:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Osasuna vs. Sevilla (20:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:30): SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Málaga vs. Racing Santander (20:00)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Eredivisie (Holandia): AZ Alkmaar vs. NEC Nijmegen (20:45)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Serie A (Włochy): Juventus vs. Livorno (20:45)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (00:00): Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (00:40): Sport TV (30W - Nagravision 3)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Montpelier (21:00)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Orange Sport France HD (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
Série B (Brazylia): Vasco da Gama vs. Guarani (21:10)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Barcelona vs. Atlético Madrid (22:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:15): SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
Super Liga (Portugalia): Sporting Braga vs. FC Porto (22:15)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
EuroFutbol (42E - VideoGuard)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
Primera División (Argentyna): Argentinos Jnrs vs. Atlético Tucumán (23:10)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Série A (Brazylia): Vitória vs. Internacional (23:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Sport Italia 2 (12,5W - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Série A (Brazylia): Náutico vs. Atlético MG (23:30)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.