dodano: 2009-09-19 18:18 | aktualizacja:
2009-09-22 10:23
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 20 września 2009
Série B (Brazylia): Portuguesa vs. Ipatinga (2:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Primera División (Meksyk): Chivas Guadalajara vs. Jaguares Chiapas (2:00)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Primera División (Meksyk): Atlante vs. Santos Laguna (4:00)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Premier League (Rosja): Tom' Tomsk vs. Rubin Kazan' (9:45)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0)
Seria B1 (Rumunia): Farul Constanta vs. Sportul Studentesc (10:00)
-
Pro TV International (16E & 5E - FTA)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Seria B1 (Rumunia): Dinamo Bucharest II vs. Victoria Branesti (10:00)
-
SportKlub Romania (0.8W - FTA)
Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Dinamo Moscow (12:00)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Piervyj Kanał Europe (13E - FTA)
-
Piervyj Kanał Russia (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
SportKlub Romania (0.8W - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
-
Retransmisja (1815:): SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
Liga Adelante (Hiszpania): Hércules vs. Cádiz (12:00)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (12:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Seria B1 (Rumunia): Ramnicu Sarat vs. Steaua Bucharest II (12:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Allsvenskan (Szwecja): Brommapojkarna vs. Djurgården (12:15)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
Eredivisie (Holandia): ADO Den Haag vs. Utrecht (12:30)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Alemannia Aachen vs. 1860 Munich (13:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Augsburg vs. Hansa Rostock (13:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): St Pauli vs. Kaiserslautern (13:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Ligaen 1 (Dania): Vejle BK vs. Lyngby (13:45)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): Køge vs. OB Odense (14:00)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
Premier League (Rosja): Amkar Perm vs. Terek Grozny (14:15)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Manchester United vs. Manchester City (14:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
IRIB TV 3 (62E - FTA)
-
Lider TV (36E & 13E - FTA/RAS)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Tele Deporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (23:30): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (23:30): SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
A PFG (Bułgaria): Cherno More vs. Minyor Pernik (14:30)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
Eredivisie (Holandia): VVV-Venlo vs. Ajax (14:30)
-
Polsat Futbol 2 (13E - Nagravision 3)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. PSV Eindhoven (14:30)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Polsat Sport HD (13E - Nagravision 3)
-
Sport Italia 2 (12,5W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (18:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (19:15): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. Twente (14:30)
-
Retransmisja (19:10): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (17:00): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Ekstraklasa (Polska): Piast Gliwice vs. Jagiellonia Białystok (14:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Premier League (Anglia): Wolves vs. Fulham (15:00)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
Allsvenskan (Szwecja): Kalmar vs. Orebro (15:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): IFK Gotenberg vs. Hammarby (15:00)
-
Säsongskortet 2 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Trelleborg vs. BK Häcken (15:00)
-
Säsongskortet 3 (0.8W - Conax)
Serie A (Włochy): Catania vs. Lazio (15:00)
-
Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Dahila Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
Serie A (Włochy): AC Milan vs. Bologna (15:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Dahila Calcio 2 (12.5W - Irdeto 2)
-
DigitAlb HD6 (16E - Conax)
-
Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 2 HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
-
Retransmisja (17:15): Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
Serie A (Włochy): Chievo vs. Genoa (15:00)
-
Al Jazeera Sport +8 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Cagliari vs. Internazionale (15:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Dahlia Sport (12.5W - Irdeto 2)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
Serie A (Włochy): Parma vs. Palermo (15:00)
-
Dahila Calcio 3 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Siena (15:00)
-
Polsat Futbol 3 (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Dahila Calcio 4 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Pandurii (15:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Vyscha Liha (Ukraina): Vorskla vs. Kryvbas (15:00)
-
UT-1 (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Arsenal Kyiv vs. Shakhtar Donetsk (15:00)
-
TET Ukraine (5E - BISS)
Serie A (Włochy): Bari vs. Atalanta (15:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Hamburg (15:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
TRT 3 (42E & 7E - FTA/Videoguard/Cryptoworks/Irdeto 2)
-
Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
Super League (Grecja): PAS Giannina vs. AEK Athens (15:45)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Xanthi vs. Panthrakikos (15:45)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Levadiakos vs. Ergotelis (15:45)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
Super Ligaen (Dania): Nordsjælland vs. Esbjerg (16:45)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Everton vs. Blackburn Rovers (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
SuperSport 5 - DigitAlb (16E - Conax)
Premier League (Szkocja): Celtic vs. Hearts (16:00)
-
Polsat Futbol 1 (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
EuroFutbol (42E - VideoGuard)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Telekanal Futbol (90E - Viaccess PC 2.6)
Super Ligaen (Dania): SønderjyskE vs. Brøndby (16:00)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
Veikkausliiga (Finlandia): HJK Helsinki vs. VPS Vaasa (16:00)
-
Retransmisja (17:00): Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Rosja): Kryliya Sovetov vs. Zenit St Petersburg (16:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Ekstraklasa (Polska): Wisła Kraków vs. Polonia Bytom (16:45)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
Premier League (Anglia): Chelsea vs. Tottenham Hotspur (17:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:00): RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (00:00): Sport TV (30W - Nagravision 3)
Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Le Mans (17:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lens vs. Lille (17:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Retransmisja (18:10): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Donetsk vs. Tavriya (17:00)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Liga 1 (Rumunia): CFR Cluj vs. FC Brasov (17:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Liga Adelante (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Villarreal "B" (17:00)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Valladolid (17:00)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Getafe (17:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Villarreal (17:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Werder Bremen (17:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
TRT 3 (42E & 7E - FTA/Videoguard/Cryptoworks/Irdeto 2)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
DigitAlb HD6 (16E - Conax)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Germany HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Freiburg (17:30)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
NB I (Węgry): Debrecen vs. Ferencváros (17:30)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Sandefjord (18:00)
-
TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Lillestrøm vs. Bodo/Glimt (18:00)
-
TV 2 Sport 2 Norge (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Strømsgodset vs. Fredrikstad (18:00)
-
TV 2 Sport 3 Norge (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Tromsø vs. Molde (18:00)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport 4 Norge (0.8W - Conax)
Super Ligaen (Dania): FC Copenhagen vs. Randers (18:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (00:30): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Jupiler Pro League (Belgia): Westerlo vs. Club Brugge (18:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - FTA)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Super League (Grecja): Panaitolikos vs. Aris Thessaloniki (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalist Kharkiv vs. Dynamo Kyiv (18:00)
-
TET Ukraine (5E - BISS)
1. Division (Cypr): Enosis Neon Paralimni vs. Anorthosis Famagusta (18:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Primera División (Meksyk): Toluca vs. Atlas (19:00)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Super Liga (Portugalia): Nacional Madeira vs. Marítimo (19:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. FC Timisoara (19:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Madrid vs. Xerez (19:00)
-
Alfa TV Macedonia (16E - FTA)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Liga HD (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
A PFG (Bułgaria): CSKA Sofia vs. Levski Sofia (19:00)
-
Pro.bg (16E & 0.8W - Cryptoworks/Conax)
Super League (Słowacja): Kosice vs. Tatran Presov (19:15)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
1. Lig (Turcja): Giresunspor vs. Caykur Rizespor (19:30)
-
D Spor (42E - Videoguard)
Tippeligaen (Norwegia): Vålerenga vs. Lyn Oslo (20:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
Super Lig (Turcja): Fenerbahçe vs. Istanbul BSB (20:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Dinamo Zagreb vs. Rijeka (20:15)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Super League (Grecja): PAOK Thessaloniki vs. Olympiacos (20:15)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
-
Retransmisja (23:00): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Unirea Urziceni (20:30)
-
Antena International (16E - FTA)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Roma vs. Fiorentina (20:45)
-
Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Dahila Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
-
Digi Sport+ Romania (1W - Nagravision 2/3)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Retransmisja (21:00): TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Lyon (21:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
-
Abu Dhabi Sports 1 (26E & 13E & 7W - FTA)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ France HD (19.2E - Seca 3)
-
Canal+ Hi-Tech (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Sporting Gijón (21:00)
-
Alfa TV Macedonia (16E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport HD (7W - Irdeto 2)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sport Italia HD 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (23:15): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (21:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (23:15): Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (23:15): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Jupiler Pro League (Belgia): Anderlecht vs. AA Gent (21:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - FTA)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Série A (Brazylia): Santo André vs. São Paulo (21:00)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
Série A (Brazylia): Grêmio vs. Fluminense (21:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Primera División (Argentyna): San Lorenzo vs. Racing Club (21:10)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
Super Liga (Portugalia): União Leiria vs. Benfica (21:15)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
Benfica TV (30W - Seca 3)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
RTP 1 (30W - Nagravision 3)
-
RTP Madeira (30W - Nagravision 3)
-
SIC International (16E - Viaccess PC 2.3/2.4/2.5)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Primera División (Meksyk): Querétaro vs. Club América (23:00)
-
Canal de las Estrellas (24,5W & 43,1W - FTA)
Primera División (Argentyna): Boca Juniors vs. Godoy Cruz (23:10)
-
SportKlub Romania (0.8W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Série A (Brazylia): Corinthians vs. Goiás (23:30)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.