reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kierunkowe dyktafony Panasonic

dodano: 2009-09-23 10:51 | aktualizacja: 2009-09-24 17:53
autor: Anita Dąbek | źródło: Panasonic

panasonic logo Panasonic wprowadził do oferty cztery nowe modele dyktafonów cyfrowych z możliwością nagrywania i odtwarzania w formacie mp3. Nowe modele stereo (RR-US590, RR-US570) i mono (RR-US550 i RR-US510) zostały wyposażone w silniejszy, wbudowany mikrofon z zoomem, dzięki któremu łatwiej wychwycić z otoczenia głos wybranej osoby.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe dyktafony sprawdzą się nie tylko podczas spotkań biznesowych, ale mogą się również okazać pomocne studentom podczas zajęć unwersyteckich.

Wraz z nowymi modelami cyfrowych dyktafonów, Panasonic wprowadził na rynek urządzenia o uniwersalnym designie i ulepszonej, prostszej obsłudze. Dzięki dyktafonom Panasonic, użytkownicy nagrają i odtworzą pliki wysokiej jakości w formacie mp3. Pliki z łatwością mogą być kopiowane do komputera PC i odtwarzane za pomocą Windows Media Playera, co jest szczególnie wygodne, gdyż nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania.

Nowe modele dyktafonów zostały wyposażone zostały w silny tryb Zoom, czyli nagrywanie kierunkowe, które umożliwia nagranie głosu wybranej osoby z otoczenia znajdującej się na wprost, co szczególnie sprawdzi się podczas nagrywania przemówień, wykładów i wywiadów. Dodatkowo wszystkie modele umożliwiają w trybie manualnym dowolne ustawienia dla nagrywania własnego głosu lub głosu osoby znajdującej się naprzeciwko, jeżeli dyktafon trzymany jest blisko ust. W zależności od warunków nagrywania, użytkownicy mogą ustawić czułość nagrywania, tryb nagrywania (mono, stereo), a także włączyć lub wyłączyć Zoom.

Model US570 został wyposażony w tryb nagrywania grupowego Wide, który zapisuje wyraźne głosy kilku osób na spotkaniach, panelach dyskusyjnych czy wykładach na uczelni. Dyktafony cyfrowe US550 i US510 posiadają tryb Normal, który daje możliwość nagrywania dokładnie wszystkich dźwięków w otoczeniu.

Dyktafony cyfrowe znajdujące się w ofercie Panasonic zapewniają proste i szybkie użycie, dzięki łatwemu wybieraniu spośród dostępnych trybów (Wide/Normal, Zoom, Manual). Dodatkowo włączanie wszystkich głównych funkcji znajduje się na przednim panelu urządzeń, co ułatwia dostęp do nich.

Dyktafony cyfrowe Panasonic dostarczają użytkownikom dodatkowych korzyści dając możliwość wykorzystania ich jako pamięć masową. Mogą być one podłączone do portu USB komputera ułatwiając zapisanie nagrań na dysku twardym. Dodatkowo akumulator dyktafonu ładowany jest automatycznie po podłączeniu go do komputera przez port USB.

Wszystkie modele mogą być aktywowane głosem (VAS - Voice Activated System), posiadają także możliwość ochrony poprzez założenie hasła. Dyktafony te dają także możliwość nagrywania w 5 różnych prędkościach, przez 45 godzin na bateriach alkaicznych. Każdy z nowych dyktafonów daje możliwość zapisania 99 plików pogrupowanych w 4 foldery oraz 999 plików w 1 folderze muzycznym.

Podstawowe parametry:

RR-US590 - Długość nagrania do 576 godzin 10 minut - Pamięć 2GB
RR-US570 - Długość nagrania do 287 godzin 30 minut - Pamięć 1GB
RR-US550 - Długość nagrania do 142 godzin 50 minut - Pamięć 512MB
RR-US510 - Długość nagrania do 34 godzin 10 minut - Pamięć 128MB

Nowe dyktafony dostępne są w sugerowanych cenach brutto:

RR-US590 – 449 PLN
RR-US570 – 369 PLN
RR-US550 – 299 PLN
RR-US510 – 259 PLN


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...