reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Powrót 6 godzin programu Biełsat TV

dodano: 2009-12-10 10:11 | aktualizacja: 2009-12-11 16:21
autor: Angelika Procka | źródło: presserwis

TV Biełsat Biełsat TV Belsat TV Stacja Biełsat TV we wrześniu bieżącego roku, zdecydowała się skrócić nadawanie do czterech godzin. Okazało się jednak, że robienie telewizji czterogodzinnej zdecydowanie mija się z celem. Mimo wciąż niepełnego budżetu na przyszły rok, zdecydowano się na powrót do emisji w wymiarze sześciu godzin, od 16 do 22. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już od stycznia 2010  w ramówce Biełsat TV  znajdą się nowe programy własne, takie jak "Magazyn kulturalny" - dotyczący nowości kulturalnych, "Białoruś i świat " - magazyn, który dotyczyć będzie wydarzeń międzynarodowych, "Angielski dla dzieci" - pięciominutowe filmy animowane, które za zadanie będą miały uczyć najmłodszych języka angielskiego.

Wiadomo, że na razie Biełsat TV nie zniknie z satelity Astra 19,2E. O wyłączeniu go z satelity Astra myślała Telewizja Polska za czasów prezesury Piotra Farfała. Poza Astrą, Biełsat TV dostępny jest też w sieciach kablowych m.in. w Białymstoku i Hajnówce, oraz za pośrednictwem satelity Sirius4 - 4,8E.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

519 zł Więcej...