reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Najnowszy Star Trek w n

dodano: 2009-12-20 12:18 | aktualizacja: 2010-02-05 13:02
autor: Anita Dąbek | źródło: n.pl

HDTV VOD n Logo Trwa filmowy grudzień w dostępnych wyłącznie na platformie n Premierach VOD. Od 21 XII kolejna (po „Wrogach publicznych”, „Gran Torino” i „Coco Chanel”) premiera kinowego hitu. Tym razem będzie to „Star Trek” – najnowsza część jednej z najsłynniejszych historii światowego SF.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Historia Star Treka rozpoczęła się w latach 60 XX wieku, kiedy to scenarzysta, producent i reżyser Gene Rodenberry stworzył serial zatytułowany „Star Trek” (nazywany dla odróżnienia od późniejszych seriali Oryginalną Serią (The Original Series) opowiadający historię statku kosmicznego „Enterprise” i jego załogi. Od tego czasu wykreowane przez Rodenberry’ego  uniwersum stało się miejscem akcji sześciu seriali i jedenastu filmów.  To właśnie najnowszy z nich – powstały w 2009 roku „Star Trek” – oglądać będzie można w Premierach VOD już od 21 grudnia. Jego reżyserem jest J.J Abrams, twórca takich hitów jak „Lost”, „Mission Imposible III” czy „Fringe”.  

Akcja filmu rozgrywa się w kilka lat przed wydarzeniami opisanymi w pierwszym z seriali cyklu, i koncentruje się na postaci młodego Jamesa T. Kirka (Chris Pine) – jednej z najbardziej znanych postaci całej sagi. Obok niego pojawią się młodsze wersje innych znanych ze Star Trek bohaterów – Volcanina Spocka (granego przez Zacharego Quinto), doktora McCoya (Karl Urban), Hikaru Sulu (John Cho), Pawła Czekowa (Anton Yelchin) i wielu, wielu innych.

XI film z serii „Star Trek” przyciągnął do kin miliony widzów na całym świecie zdobywając zaszczytny tytuł 10 najbardziej kasowego filmu w historii kina, był to równocześnie najpopularniejszy film w całej, ponad 40-letniej historii Star Treka.

W najbliższym czasie w Premierach VOD znaleźć będzie można również takie pozycje jak: „Monsters vs. Alians” , „Anioły i Demony”, „X-Men Geneza: Wolverine”, „Noc w Muzeum 2”, „Transformers 2” czy „Janosik. Prawdziwa historia”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...