reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niemiecki Tele 5 odświeża oblicze

dodano: 2010-01-04 17:06 | aktualizacja: 2010-01-04 18:03
autor: RafiX | źródło: S+K

Tele 5 Deutschland Niemcy.jpg Pochodząca z Monachium, niemiecka telewizja komercyjna od 8 stycznia wprowadza nową szatę graficzną i nowy logotyp. Znak graficzny będzie utrzymany w całkowicie czarnej tonacji, zapewne na ekranie telewizora będzie się prezentować w kolorze szarym lekko przezroczystym. To będzie trzecie logo Tele 5, licząc od 28 kwietnia 2002r., kiedy to stacja ruszyła z programem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nie zmieni się główny slogan identyfikujący Tele 5 -  „Wir lieben Kino”, co w polskim tłumaczeniu określa „Kochamy kino”. 5 stycznia br. ruszy kampania reklamowa za pośrednictwem niemieckiej telewizji, radia, prasy, Internetu, bilbordów reklamowych i zwiastunów na ekranach kin. Nową oprawę przygotowała agencja reklamowa United Senses.

Niemiecki Tele 5 należy do grupy medialnej TM-TV GmbH. Stacja powstała 28 kwietnia 2002 roku, czyli dziewięć dni później po starcie polskiego kanału Tele 5. Obie stacje oprócz nazwy nie mają ze sobą nic wspólnego.  

Już niedługo na antenie niemieckiej Tele 5 pojawi się głośno zapowiadany legendarny serial „Z Archiwum X”. Emisja w każdy czwartek o godz. 21:20, pierwszy odcinek już 7 stycznia.

Strona domowa: tele5.de


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 550 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV + Gogle + LCD

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

569 zł Więcej...
reklama