reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmowa wiosna w n VOD

dodano: 2010-03-03 11:45 | aktualizacja: 2010-03-03 12:13
autor: Anna Sulisz | źródło: n.pl

nVOD Szósty sezon serialu Dr House, słynny Terminator: Ocalenie, Operacja Dunaj, Moja wielka grecka wycieczka, nagrodzony Złotymi Lwami Rewers, Gwiezdne Wrota: Continuum, U0571, Star Trek: Generations, Klub Szalonych DziewicGomorra czy Usta usta to zaledwie część propozycji jakie w marcu znaleźć będzie można w ofercie VOD telewizji nowej generacji n.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja nowej generacji n to najstarszy na polskim rynku operator VOD czyli domowej wypożyczalni filmów i seriali, dzięki której najlepsze pozycje serialowe i filmowe dostarczane są drogą satelitarną wprost na dekoder.

Oferta telewizji n podzielona jest  na kilka części.

Premiery VOD – unikalny zestaw największych kinowych hitów, które wypożyczyć można bez wychodzenia z domu, posługując się wyłącznie telefonem, lub – w wypadku dekoderów podłączonych do Internetu – bezpośrednio z poziomu dekodera. Należność za film doliczana jest do comiesięcznego rachunku za usługi telewizji nowej generacji n. Film dostępny jest przez 48 godzin. W tym czasie można go oglądać dowolną ilość razu i w dowolny sposób. Wszystkie filmy dostępne są zarówno w oryginalnej wersji językowej (z polskimi napisami) jak i z lektorem. W tym miesiącu w Premierach dostępne są takie tytuły jak najnowsza część kultowego Terminatora z Arnoldem Schwarzeneggerem ponownie w roli tego złego (od 1 marca), polsko-czeska superprodukcja z udziałem Maciej Stuhra, Tomasza Kota, Zbigniewa Zamachowskiego i nagrodzonego Oscarem Jiri Menzela „Operacja Dunaj” (od 1 marca), nagrodzony 12 nagrodami na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni „Rewers” Borysa Lankosza (od 18 marca) czy zwariowana komedia z Willem Ferrelem „Zaginiony Ląd” („Land of the Lost”).

nSeriale – to unikalna kolekcja poświecona najlepszym polskim i zagranicznym pozycjom serialowym. To tutaj polscy widzowie po raz pierwszy mogli zobaczyć takie hity jak „Dexter” (cztery sezony), „Californication” (trzy sezony), „Harper’s Island” i wiele innych światowych hitów. Nierzadko zaledwie w kilka dni po ich światowej premierze. Kolekcja nSeriale jest kolekcją dostępną na zasadzie comiesięcznego abonamentu, w ramach którego widz zyskuje nieograniczony dostęp do pełnej zawartości kolekcji. W tym miesiącu w kolekcji tej prezentowane będą 53 odcinki takich pozycji jak „Dr House VI”  (od 17 marca – polska premiera), „Prison Break VI”, „Heroes IV”, „Mentalista II”, „Lost – Zagubieni” (ten finałowy, szósty sezon dostępny jest w jakości HD), „Medium VI”, „Klub Szalonych Dziewic” czy „Usta usta”. W przeliczeniu koszt nielimitowanego dostępu do każdego odcinka to maksymalnie 56 groszy. Miesięczny koszt abonamentu to 30 PLN.

Picture Box - kolekcja zawierająca starannie wyselekcjonowane filmy z biblioteki jednej z największych wytwórni filmowych świata – Universal Pictures. W tym miesiącu w jej ofercie znaleźć można takie filmy jak „U-571” z Jonem Bon Jovi (od 21 marca), „The Doors”  z Valem Kilmerem (od 28 marca), czy romantyczno-wojenny „Kapitan Corelli” z Nicolasem Cage’m, Penelopą Cruz i Christanem Bale w rolach głównych (od 7 marca), oraz wiele, wiele innych.

Widzowie produkowanych przez ITI Neovision kanałów filmowych nFilmHD i nFilmHD2 mają również nielimitowany dostęp do kolekcji nFilmHD VOD w której w tym miesiącu pojawią się między innymi takie tytuły jak: „Star Trek: Pokolenia” (od 2 marca), „Wredne dziewczyny” („Mean Girls”) (od 2 marca), zdobywca Europejskiej Nagrody Filmowej „Gomorra”, „Piękny umysł” z Russelem Crowe i Edem Harrisem (od 16 marca), „Gwiezdne Wrota: Continuum” (od 16 marca).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...