dodano: 2010-07-27 22:37 | aktualizacja:
2010-07-28 17:18
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwartek - 29 lipca 2010
Towarzyski (Kluby): Club América vs. Manchester City (2:00)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Towarzyski (Kluby): MLS All Stars vs. Manchester United (2:30)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
MU TV (28.2E - Videoguard)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
Copa Libertadores (Kluby): Internacional vs. Săo Paulo (2:50)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Arena Sport 4 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
Copo do Brasil (Brazylia): Santos FC vs. Vitória (2:50)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
UEFA Liga Europy (Kluby): Siber vs. Apollon Limassol (14:00)
-
Rustavi 2 (42E - FTA/BISS)
Towarzyski (Kluby): Lazio vs. Al Nasr Jeddah (17:00)
-
Abu Dhabi Sports 1 (26E & 13E & 7W - FTA)
UEFA Liga Europy (Kluby): Beroe vs. Rapid Vienna (18:00)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
ORF 1 HD (19.2E - Cryptoworks)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
UEFA Liga Europy (Kluby): Ruch Chorzów vs. Austria Vienna (18:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
ORF 1 HD (19.2E - Cryptoworks)
UEFA Liga Europy (Kluby): Karpaty vs. Zestafoni (18:15)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Superettan (Szwecja): GIF Sundsvall vs. Hammarby (18:30)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
UEFA Liga Europy (Kluby): Molde vs. Stuttgart (18:30)
-
Sport 1 Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
UEFA Liga Europy (Kluby): Utrecht vs. Luzern (18:45)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
Towarzyski (Kluby): Vĺlerenga vs. Barcelona (19:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
UEFA Liga Europy (Kluby): OB Odense vs. Zrinjski (19:10)
-
TV 3 Plus (5E - Videoguard)
UEFA Liga Europy (Kluby): Dinamo Bucharest vs. Hajduk Split (20:00)
-
Pro TV International (16E & 5E - FTA)
-
Pro TV Romania (39E & 5E & 1W & 4W - Videoguard/PowerVu/Nagravision 2)
UEFA Liga Europy (Kluby): Wisła Kraków vs. Karabakh (20:00)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Polsat SD/HD (13E - Nagravision 3)
UEFA Liga Europy (Kluby): Galatasaray vs. OFK Belgrade (20:00)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
HD Smart (42E - Videoguard)
UEFA Liga Europy (Kluby): Cercle Brugge vs. Anorthosis Famagusta (20:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
UEFA Liga Europy (Kluby): Nordsjćlland vs. Sporting Lisbon (20:30)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
UEFA Liga Europy (Kluby): Sturm Graz vs. Dinamo Tibilisi (20:30)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
ORF 1 HD (19.2E - Cryptoworks)
UEFA Liga Europy (Kluby): Viktoria Plzen vs. Besiktas (20:30)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
ČT 2 (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Towarzyski (Kluby): Nottingham Forest vs. Lyon (20:30)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
UEFA Liga Europy (Kluby): Olympiacos vs. Maccabi Tel Aviv (20:30)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
UEFA Liga Europy (Kluby): Red Star Belgrade vs. Slovan Bratislava (20:30)
-
RTS 1 (16E - Videoguard)
UEFA Liga Europy (Kluby): Jagiellonia Białystok vs. Aris Thessaloniki (20:45)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Polsat Sport HD (13E - Nagravision 3)
UEFA Liga Europy (Kluby): AZ Alkmaar vs. IFK Gotenberg (20:45)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
UEFA Liga Europy (Kluby): Shamrock Rovers vs. Juventus (20:45)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
UEFA Liga Europy (Kluby): Rabotnicki vs. Liverpool (20:45)
-
Primetime (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
Towarzyski (Kluby): Tottenham Hotspur vs. Villarreal (20:45)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.