dodano: 2010-07-28 17:17 | aktualizacja:
2010-07-28 17:43
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 30 lipca 2010
Premier League (Rosja): Saturn vs. Anzhi (16:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. Pandurii (17:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Gambrinus Liga (Czechy): Usti nad Labem vs. Slovan Liberec (17:30)
-
Nova TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
Vyscha Liha (Ukraina): Vorskla vs. Tavriya (18:00)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Erste Liga (Austria): SV Grödig vs. WAC/St Andrä (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Gratkorn vs. Admira (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Austria Lustenau vs. St Pölten (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Hartberg vs. FC Lustenau (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Towarzyski (Kluby): St Pauli vs. Racing Santander (18:45)
-
Sport 1 Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
NB I (Węgry): Ferencváros vs. Paks (19:00)
-
Duna TV (0.8W - FTA)
Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Amkar (19:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Mistrzostwa Europy do lat 19 (Reprezentacje): Hiszpania vs. Francja (19:00)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport 2 Germany (19.2E - Cryptoworks)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
Towarzyski (Kluby): Roda JC vs. Getafe (19:30)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. Targu Mures (19:45)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Erste Liga (Austria): First Vienna vs. Altach (20:30)
-
TW 1 - ORF Sport Plus (19.2E - FTA)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Jupiler Pro League (Belgia): Standard Ličge vs. Zulte Waregem (20:30)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Towarzyski (Kluby): Benfica vs. Feyenoord (22:15)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.