dodano: 2010-07-29 18:37 | aktualizacja:
2010-07-29 19:31
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 31 lipca 2010
Série B (Brazylia): Portuguesa vs. Săo Caetano (2:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
J-League (Japonia): Kashima Antlers vs. Vissel Kobe (12:00)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
3. Liga (Niemcy): Dynamo Dresden vs. Carl Zeiss Jena (14:00)
-
Sport 1 Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
Premier League (Rosja): Zenit St Petersburg vs. Rubin Kazan' (14:00)
-
Piervyj Kanał Europe (13E - FTA)
-
Piervyj Kanał Russia (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
Towarzyski (Kluby): Union Berlin vs. Middlesbrough (14:30)
-
Sport 1 Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
Emirates Cup (Kluby): Celtic vs. Lyon (15:00)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Arena Sport 4 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Hi-Tech (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports 3D (28,2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 HD Nederland (23,5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
Super Ligaen (Dania): FC Copenhagen vs. AaB Aalborg (15:00)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
Coupe de la Ligue (Francja): Boulogne vs. Nantes (15:00)
-
France 4 (19.2E & 13E - Seca 2/4 i Viaccess PC 2.5)
Allsvenskan (Szwecja): Mjällby AIF vs. AIK Stockholm (16:00)
-
Säsongskortet (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Djurgĺrden vs. BK Häcken (16:00)
-
Säsongskortet 2 (0.8W - Conax)
Gambrinus Liga (Czechy): Slavia Prague vs. Mladá Boleslav (16:00)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Towarzyski (Kluby): Schalke 04 vs. Hamburg (16:45)
-
Sat.1 Austria (19.2E - FTA)
-
Sat.1 Germany (19.2E - FTA & Analog)
-
Sat.1 Schweiz (19.2E - FTA)
-
Idman TV (42E - FTA/BISS)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
Premier League (Rosja): Terek Grozny vs. Alania (16:45)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Super Ligaen (Dania): SřnderjyskE vs. Esbjerg (17:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Tippeligaen (Norwegia): Lillestrřm vs. Kongsvinger (17:00)
-
NRK 1 (0.8W - Conax/Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Gloria Bistrita vs. Astra Ploiesti (17:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Vyscha Liha (Ukraina): Sevastopol vs. Dynamo Kyiv (17:00)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
UT-1 (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard)
A PFG (Bułgaria): Slavia Sofia vs. Kaliakra (17:00)
-
Pro.bg (16E & 0.8W - Cryptoworks/Conax)
1. Liga (Polska): Odra Wodzisław vs. Piast Gliwice (15:45)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7 & Nagravision 3)
Towarzyski (Kluby): Roma vs. Bordeaux (17:00)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
Emirates Cup (Kluby): Arsenal vs. AC Milan (17:20)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Arena Sport 4 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports 3D (28,2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 HD Nederland (23,5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
NB I (Węgry): Debrecen vs. Lombard Pápa (17:30)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): Kapfenberg vs. Mattersburg (18:30)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Austria): Ried vs. LASK Linz (18:30)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Towarzyski (Kluby): Bayern Munich vs. FC Cologne (18:35)
-
Sat.1 Austria (19.2E - FTA)
-
Sat.1 Germany (19.2E - FTA & Analog)
-
Sat.1 Schweiz (19.2E - FTA)
-
Idman TV (42E - FTA/BISS)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Towarzyski (Kluby): Paris St Germain vs. FC Porto (19:00)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Premier League (Rosja): Dinamo Moscow vs. Kryliya Sovetov (19:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Z vs. Volyn Lutsk (19:00)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Towarzyski (Kluby): Lechia Gdańsk vs. Villarreal (20:00)
-
Orange Sport Info (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Super Cup (Holandia): Ajax vs. Twente (20:00)
-
SBS 6 (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2)
NB I (Węgry): Vasas vs. Honvéd (20:00)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Universitatea Craiova (20:00)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Jupiler Pro League (Belgia): Anderlecht vs. Eupen (20:00)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
A PFG (Bułgaria): Litex Lovech vs. Minyor Pernik (20:00)
-
Pro.bg (16E & 0.8W - Cryptoworks/Conax)
Jupiler Pro League (Belgia): Sint-Truiden vs. Lierse (20:00)
-
WDS TV (7W - FTA)
Liga 1 (Rumunia): Unirea Urziceni vs. Rapid Bucharest (21:00)
-
Antena International (16E - FTA)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Dinamo Zagreb vs. Rijeka (21:00)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Série B (Brazylia): Paraná vs. Náutico (21:10)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Towarzyski (Kluby): Espanyol vs. Sampdoria (21:45)
-
TV 3 Catalunya (19,2E & 30W - FTA)
Major League Soccer (USA): FC Dallas vs. Columbus Crew (22:00)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
Towarzyski (Kluby): Feyenoord vs. Aston Villa (22:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Série A (Brazylia): Săo Paulo vs. Ceará (23:30)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
Série A (Brazylia): Fluminense vs. Atlético PR (23:30)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.