reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Produkty Buffalo Technology na polskim rynku

dodano: 2010-08-16 12:51 | aktualizacja: 2010-08-16 16:21
autor: Janusz Sulisz | źródło: EPA Systemy

buffalo logo.jpg EPA Systemy, działający na ogólnopolskim rynku dystrybutor rozwiązań i produktów IT, rozszerza swoje portfolio o uznane na świecie urządzenia sieciowe firmy Buffalo Technology. W pierwszej kolejności do sprzedaży trafia sprzęt dedykowany do magazynowania i archiwizowania plików (dyski sieciowe), a także urządzenia do transferu danych (routery i access pointy w najnowszej technologii N).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
EPA Systemy jest pierwszą polską firmą, która otrzymała pozwolenia na dystrybucję produktów Buffalo Technology w naszym kraju. Przedstawiciele spółki potwierdzają, że oferta tego producenta będzie systematycznie uzupełniana.
Obecność w ofercie EPA Systemy dysków i serwerów NAS marki Buffalo podkreśla budowaną przez nas od kilku lat specjalizację w zakresie pamięci masowych. W tym zakresie służymy naszym klientom sprawdzonymi rozwiązaniami pochodzącymi od największych światowych producentów – mówi Paweł Premicz z EPA Systemy.

Na polskim rynku dostępne będą rozwiązania Buffalo kierowane zarówno do użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych, w tym firm z segmentu SOHO oraz większych korporacji. Innowacyjność i jakość produktów Buffalo sprawia, że firma jest światowym liderem w zakresie urządzeń pamięci masowej. − W odróżnieniu do wielu innych producentów, sprzęt typu NAS od Buffalo wyposażony jest fabrycznie w dyski twarde. Dzięki temu do Klienta trafia kompletne urządzenie, gotowe do pracy praktycznie zaraz po zakupie. Na rynek konsumencki przeznaczone będą dyski sieciowe z linii LinkStation, a dla biznesu serwery TeraStation – informuje Grzegorz Bielawski z EPA Systemy.

Wraz z dyskami i serwerami sieciowymi do sprzedaży trafi sprzęt Buffalo do transmisji danych – zaawansowane routery i punkty dostępowe pracujące w najnowszym standardzie N. Urządzenia kierowane będą do klientów poszukujących markowych rozwiązań i wysokiej wydajności, a jednocześnie atrakcyjnej ceny. Produkty Buffalo objęte będą dwuletnią gwarancją i pełnym serwisem pogwarancyjnym.

Z uwagi na fakt, że sprzęt Buffalo Technology produkowany jest w Japonii, wyróżnia się jakością. Naszym osiągnięciem jest fakt, że w Polsce oferujemy ten sprzęt w przystępnych cenach. Przykładowo, ceny podstawowych dysków sieciowych Buffalo będą należały do jednych z najniższych w Polsce – przekonuje Paweł Premicz.

Produkty Buffalo dystrybuowane będą w sieci detalicznej partnerów handlowych EPA Systemy (m.in. Komputronik i Vobis). Uzupełnią port folio EPA Systemy, które składa się m.in. ze sprzętu IT takich firm, jak Synology, QNAP, Thecus, ProWare, Ctera, Acti, Vivotek, Etrovision, Aten oraz Popcorn Hour.

Więcej o produktach Buffalo na stronie: http://www.buffalo-technology.com.pl/


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...