dodano: 2010-09-01 19:46 | aktualizacja:
2010-09-01 19:49
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 3 września 2010
GNFE-1 (Maroko): WAF F'es vs. Chabab Kasba Tadla (0:15)
-
Arriyadiya (13E & 7W - FTA)
Copa Sudamericana (Kluby): Vélez Sarsfield vs. Banfield (1:15)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
Towarzyski (Reprezentacje): Chiny vs. Iran (13:35)
-
IRIB TV 3 (62E - FTA)
Mistrzostwa Europy do lat 21 (Reprezentacje): Rumunia vs. Rosja (16:30)
-
Rossiya 2 (96.5E & 85.2E & 75E & 60E & 40E & 36E - Irdeto 2/Conax/BISS/Viaccess PC 2.6 & 3.0 & 4.0)
-
TVR 2 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Armenia vs. Irlandia (17:00)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
Seria B1 (Rumunia): Gloria Buzau vs. Braila (17:00)
-
Dolce Sport (39E - Videoguard)
Mistrzostwa Europy do lat 21 (Reprezentacje): Bośnia i Hercegowina vs. Włochy (17:00)
-
RAI Tre (13E - FTA/Seca 1)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
Mistrzostwa Europy do lat 21 (Reprezentacje): Szwecja vs. Izrael (17:30)
-
TV 6 Sweden (5E - Videoguard)
Mistrzostwa Europy do lat 21 (Reprezentacje): Norwegia vs. Cypr (18:00)
-
TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Kazachstan vs. Turcja (18:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Andora vs. Rosja (18:30)
-
Rossiya 1 (40E - BISS)
Mistrzostwa Europy do lat 21 (Reprezentacje): Ukraina vs. Francja (18:30)
-
Direct 8 (19.2E & 13E - FTA)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Mistrzostwa Europy do lat 21 (Reprezentacje): Czechy vs. Niemcy (18:30)
-
Sport 1 Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Mołdawia vs. Finlandia (18:30)
-
Moldova 1 (0.8W - Conax)
1. Liga (Polska): Piast Gliwice vs. Pogoń Szczecin (19:00)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7 & Nagravision 3)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Wyspy Owcze vs. Serbia (19:00)
-
Al Jazeera Sport +8 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
RTRS (16E - Videoguard)
-
RTS 1 (16E - Videoguard)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
Mistrzostwa Europy do lat 21 (Reprezentacje): Portugalia vs. Anglia (19:00)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
RTP 1 (30W - Nagravision 3)
-
RTP Madeira (30W - Nagravision 3)
Ligaen 1 (Dania): Viborg vs. Fredericia (19:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Towarzyski (Kluby): Ajaccio vs. Marseille (19:00)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Czarnogóra vs. Walia (19:30)
-
S4C Digital (28.2E - FTA)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Szwecja vs. Węgry (20:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
TV 6 Sweden (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Rumunia vs. Albania (20:00)
-
DigitAlb HD4 (16E - Conax)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Łotwa vs. Chorwacja (20:00)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
-
LTV 7 Latvia (5E - Videoguard)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Litwa vs. Szkocja (20:15)
-
BBC One Scotland (28.2E - FTA)
-
Lietuvos Rytas TV (4.8E - Videoguard)
Towarzyski (Reprezentacje): Szwajcaria vs. Australia (20:15)
-
HD Suisse (13E - Viaccess PC 2.6)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Luksemburg vs. Bośnia i Hercegowina (20:15)
-
Retransmisja (22:40): Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Estonia vs. Włochy (20:30)
-
RAI Uno (13E - FTA/Seca 1)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
ETV Estonia (4.8E - Videoguard)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Słowacja vs. Macedonia (20:30)
-
Polsat Futbol (13E - Nagravision 3)
-
Sport Plus Russia (36E - Viaccess PC 2.5/2.6/3.0)
-
STV 1 (23.5 - Cryptoworks)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Belgia vs. Niemcy (20:45)
-
ARD Das Erste (19.2E - FTA)
-
ARD Das Erste HD (19.2E - FTA)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +6 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canvas (19.2E - Seca 2)
-
Canvas HD (23,5E - Seca 2)
-
DigitAlb HD5 (16E - Conax)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
RTL TVI (13E - Seca 3/MPEG-4!!!)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Grecja vs. Gruzja (20:45)
-
Al Jazeera Sport +7 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Mega Channel (13E - Irdeto 2)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Słowenia vs. Irlandia Północna (20:45)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Liechtenstein vs. Hiszpania (20:45)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Dahlia Sport (12.5W - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
OSN Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
TeleCinco (19,2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Eerste Divisie (Holandia): Veendam vs. Emmen (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): San Marino vs. Holandia (20:45)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Anglia vs. Bułgaria (21:00)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
ITV 1 (28.2E - FTA)
-
ITV HD (28.5E - FTA)
-
Ulster TV (28.2E - FTA)
-
Idman TV (42E - FTA/BISS)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +5 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Film+ Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
-
Nelonen Sport Pro (4.8E - Videoguard)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Calcio 1 HD (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio HD (13E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Tring Sport News (16E - Conax)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
TV Plus Bulgaria (39E - Bulcrypt/Irdeto 2)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
-
Viasat Football Sweden (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Islandia vs. Norwegia (21:00)
-
Canal 9 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Futbol Sweden (0.8W - Conax)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Francja vs. Białoruś (21:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
-
TF 1 (5W - Analog)
-
Al Jazeera Sport +8 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Digi Sport Hungary (1W - Nagravision 2 & 3)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
UEFA Euro 2012 (Reprezentacje): Portugalia vs. Cypr (21:45)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
RTP 1 (30W - Nagravision 3)
-
RTP Madeira (30W - Nagravision 3)
Africa Cup of Nations (Reprezentacje): Algieria vs. Tanzania (23:00)
-
ENTV (5W & 22W - BISS)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.