dodano: 2010-09-04 18:52 | aktualizacja:
2010-09-04 22:35
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 5 września 2010
Major League Soccer (USA): New York Red Bulls vs. Real Salt Lake (3:00)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
Seria B1 (Rumunia): Concordia Chiajna vs. Dunarea Galati (11:00)
-
Dolce Sport (39E - Videoguard)
Segunda B Group I (Hiszpania): Universidad LP vs. Real Madrid Castilla (12:00)
-
Real Madrid TV (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Serie B (Włochy): Modena vs. Padova (12:30)
-
Dahlia Sport (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
League One (Anglia): Brentford vs. Sheffield Wednesday (13:00)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Viasat Football Norge (5E - Videoguard)
Blue Square Premier (Anglia): Newport County vs. Wrexham (14:00)
-
Premier Sports UK (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Ligaen 1 (Dania): Roskilde vs. AB Copenhagen (15:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Varese vs. Empoli (15:00)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Reggina vs. Piacenza (15:00)
-
Dahila Calcio 2 (12.5W - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Triestina vs. Pescara (15:00)
-
Dahila Calcio 3 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Grosseto vs. Vicenza (15:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Cittadella vs. Novara (15:00)
-
Dahila Calcio 4 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Portogruaro vs. Sassuolo (15:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Ascoli vs. Albinoleffe (15:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Atalanta vs. Frosinone (15:00)
-
Dahlia Sport (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Towarzyski (Kluby): Dinamo Bryansk vs. Bayer Leverkusen (15:00)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Adeccoligaen (Norwegia): Follo vs. Sogndal (15:30)
-
NRK 1 (0.8W - Conax/Videoguard)
Ligaen 1 (Dania): Kolding vs. AGF Ĺrhus (17:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Liga Adelante (Hiszpania): Numancia vs. Celta Vigo (17:00)
-
Canal+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
Segunda B Group I (Hiszpania): Atlético Madrid "B" vs. Alcalá (17:00)
-
Tele Madrid Sat (19.2E - FTA)
NB II (Węgry): Ferencváros vs. Honvéd II (17:30)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport M (0.8W - Conax/Cryptoworks/Nagravision 3)
Serie B (Włochy): Livorno vs. Siena (20:45)
-
Dahlia Sport (12.5W - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
Série A (Brazylia): Atlético Mineiro vs. Săo Paulo (21:00)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Arena Sport 1 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Liga Adelante (Hiszpania): Barcelona Athlčtic vs. Xerez (21:00)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Africa Cup of Nations (Reprezentacje): Egipt vs. Sierra Leone (22:30)
-
Al Masriyah - ESC 1 (26E & 19.2E & 13E & 7W - FTA)
Série A (Brazylia): Flamengo vs. Santos FC (23:30)
-
SportKlub Polska (13E & 0,8W - Conax)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Arena Sport 3 (39E & 16E - Irdeto 2/Videoguard)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (0.8W - Conax)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.