reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kontinent TV i Orion Express z nowościami

dodano: 2010-09-07 10:21 | aktualizacja: 2010-09-07 12:12
autor: Anita Dąbek | źródło: Kontinent TV

Kontinent TV We wtorek, 7 września 2010 roku rosyjski kanał Dom Kino dołączył do ofert platform satelitarnych Kontinent TV i Orion Express na satelitach odpowiednio Intelsat 15 (85,2E) i Express-AM3 (140E). Jest to stacja przeznaczona dla koneserów kina rosyjskiego. Codziennie emituje radziecką klasykę XX wieku, a także współczesne, rosyjskie hity. Widzowie będą mogli obejrzeć filmy, takie jak „Radca Stanu”, „Straż nocna”, „Straż dzienna”, „72 metry”, „Gambit turecki”, „Córki mafii”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Dom Kino zastępuje TV XXI w ramach platformy Kontinent TV, a MTV Hits w ramach Orion Express.

7 września br. obie platformy zostały wzbogacone również o kanał muzyczny Muzika Pervogo. Jest to całodobowy kanał dla tych, którzy kochają i rozumieją nowoczesną muzykę rosyjską - od popu po klastyczny rock, od najnowszej muzyki po nieco starszą. Muzika Pervogo zastępuje kanał VH1 Classic w Kontinent TV.

Również 7 września br. kanał Teleniania stał się dostępny dla abonentów Kontinent TV i Orion Express. Jest to lider wśród rosyjskich kanałów dla dzieci od 3 do 8 lat. Program został opracowany wspólnie z psychologami dziecięcymi. Codziennie na kanale nadawane są kochane przez wiele pokoleń filmy fabularne, animowane. Kanał Teleniania zastępuje MTV Hits w Kontinent TV, a 2х2 w Orion Express.

Oficjalna strona internetowa: www.1tvrus.com


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...