reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Alcatel-Lucent rozszerza swoją platformę komunikacyjną

dodano: 2010-12-07 13:30 | aktualizacja: 2010-12-07 14:06
autor: Anita Dąbek | źródło: Alcatel-Lucent

Alcatel-Lucent W nowoczesnym, mobilnym środowisku biznesowym komunikacja decyduje o sukcesie. Dzisiejsze małe i średnie firmy muszą zapewniać swoim pracownikom i klientom — bez względu na to, czy są w biurze, czy w podróży — ciągłą, jednolitą łączność z wykorzystaniem różnych mediów, takich jak połączenia telefoniczne, systemy wiadomości i konferencyjne. Alcatel-Lucent poinformował o dostępności na całym świecie systemu OmniPCX Office Rich Communication Edition (RCE) wersja 8 - platformy komunikacji multimedialnej nowej generacji dla małych i średnich firm.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
System OmniPCX Office RCE, obsługiwany przez nowy, wydajny procesor PowerCPU, który realizuje większość funkcji bez potrzeby korzystania z dysku twardego, oferuje przesyłanie głosu w sieciach IP oraz zestaw funkcji zgodnych z protokołem SIP zapewniający firmom bogatsze możliwości komunikacyjne. Podaje on w czasie rzeczywistym informacje dotyczące kontaktów z użytkownikami, takie jak dostępność i status, oraz umożliwia komunikację wielokanałową z wykorzystaniem głosu, komunikatora i poczty elektronicznej.
 
Rozwiązanie Rich Communication umożliwia także natychmiastowe połączenia konferencyjne i bezproblemowe przekazywanie połączeń bez żadnych przerw z telefonu biurkowego do telefonu bezprzewodowego WiFi bądź telefonu komórkowego. Rozbudowane funkcje współpracy pozwalają na udostępnianie i korzystanie z dokumentów za pomocą dowolnego urządzenia, co stwarza nowe możliwości współpracy mobilnej i lepszej obsługi klienta. Wdrożenie nowego urządzenia z funkcjami biurowymi może być równie proste, jak pobranie i zainstalowanie aplikacji na smartfonie.
 
OmniPCX Office Rich Communication Edition współpracuje z terminalami SIP, w tym z My IC Phone Alcatela-Lucenta, nowym stacjonarnym smartfonem, który zwiększa wydajność pracowników dzięki pełniejszej integracji komputera PC, telefonu biurkowego i urządzeń mobilnych. OmniPCX Office RCE jest częścią pakietu Alcatel-Lucent Office Communication Solutions, który obejmuje także inne produkty, w tym nowe punkty dostępowe zgodne ze standardem 802.1n i tańsze telefony WLAN z serii Alcatel-Lucent OmniTouch 8100.
        
OmniPCX Office Rich Communication Edition daje małym i średnim firmom narzędzia dostępne dotąd dla dużych przedsiębiorstw, takie jak aplikacje do połączeń konferencyjnych, współpracy i obsługi klienta. Usprawniają one łączność i zwiększają produktywność za przystępną cenę — powiedział Xavier Martin, wiceprezes ds. marketingu produktów w dziale rozwiązań komunikacyjnych dla przedsiębiorstw Alcatela-Lucenta. — Korzyści dla firm to na przykład niższe koszty wysyłania komunikatów powitalnych do klientów oraz funkcje call center, takie jak routing połączeń i raportowanie, a dla użytkowników funkcje umożliwiające komunikację wielokanałową z wykorzystaniem głosu, systemów wiadomości i konferencyjnych — dodał.
 
Najnowsza wersja OmniPCX Office RCE, dostępna w czterech konfiguracjach przeznaczonych do obsługi biur różnej wielkości (maksymalnie 200 użytkowników), jest zoptymalizowana pod kątem potrzeb i możliwości finansowych małych i średnich firm. Pozwala to klientom płacić tylko za to, co jest im potrzebne dzisiaj, a jednocześnie umożliwia łatwą rozbudowę w przyszłości, gdy firma się rozwinie. Małe i średnie firmy mogą również obniżyć koszty dzięki wykorzystaniu jednej platformy do obsługi wielu jednostek organizacyjnych oraz zoptymalizowanej architekturze, która eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych kart VoIP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...