dodano: 2011-03-16 13:32 | aktualizacja:
2011-03-16 13:35
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 18 marca 2011
Copo do Brasil (Brazylia): Atlético GO vs. Coritiba (1:30)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Losowanie: Liga Mistrzów (Kluby) (12:00)
-
Eurosport HD (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
nsport HD/SD TNK (13E - Conax CAS7)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sports News (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Losowanie: Liga Europy (Kluby) (13:00)
-
Eurosport HD (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
-
Ring.bg (0.8W - Conax)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Sky Sport 1 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 1 (Rumunia): Gaz Metan Medias vs. Pandurii (15:30)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Vyscha Liha (Ukraina): Vorskla vs. Metalurg Donetsk (16:00)
-
Dolce Sport (39E - Videoguard)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
-
UT-1 (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard)
NB I (Węgry): Kecskemet vs. Zalaegerszeg (17:00)
-
Sport M (0.8W - Conax/Cryptoworks/Nagravision 3)
Super League (Słowacja): Senica vs. Spartak Trnava (17:30)
-
Digi Sport Slovakia (1W - Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): Victoria Branesti vs. FC Timisoara (17:30)
-
Digi Sport Romania (0.8W - Nagravision 2/3)
Ekstraklasa (Polska): Arka Gdynia vs. Zagłębie Lubin (17:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
2. Bundesliga (Niemcy): 1860 Munich vs. Karlsruher (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Fortuna Düsseldorf (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Ingolstadt 04 vs. Hertha Berlin (18:00)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Austria Lustenau vs. Admira (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): Altach vs. FC Lustenau (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): SV Grödig vs. Gratkorn (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Erste Liga (Austria): WAC/St Andrä vs. St Pölten (18:30)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Ligaen 1 (Dania): AGF Ĺrhus vs. Hobro (18:45)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Eerste Divisie (Holandia): Almere City vs. Volendam (18:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
NB I (Węgry): Videoton Fehérvár vs. Debrecen (19:00)
-
Duna TV (0.8W - FTA)
Tippeligaen (Norwegia): Sarpsborg 08 vs. Molde (19:00)
-
MAX Norge (0.8W - Conax)
Liga 1 (Rumunia): Gloria Bistrita vs. Rapid Bucharest (19:30)
-
Antena International (16E - FTA)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Ekstraklasa (Polska): Ruch Chorzów vs. Górnik Zabrze (20:00)
-
CANAL+ Sport (13E - Seca 4)
-
CANAL+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Super Lig (Turcja): Galatasaray vs. Fenerbahçe (20:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Gambrinus Liga (Czechy): Viktoria Plzen vs. Dynamo Budejovice (20:15)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
1. Liga (Polska): Piast Gliwice vs. ŁKS Łódź (20:30)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7 & Nagravision 3)
Erste Liga (Austria): First Vienna vs. Hartberg (20:30)
-
TW 1 - ORF Sport Plus (19.2E - FTA)
-
Sky Sport Austria (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Kaiserslautern (20:30)
-
Eurosport 2 Bundesliga (13E - Conax CAS7/Nagravision 3/Seca 4)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
CANAL+ Fútbol HD (19.2E - Nagravision 3)
-
Conn-X TV Sport 1 (39E - Videoguard)
-
DigitAlb HD4 (16E - Conax)
-
ESPN UK (28,2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 Nordic (0,8W - Conax)
-
NTV Plus Futbol 2 (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sky Bundesliga (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany 1 HD (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sky Sport Germany Info (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TRK Futbol (36E & 5E - Viaccess PC 2.5/2.6)
Blue Square Premier (Anglia): Crawley Town vs. AFC Wimbledon (20:45)
-
Premier Sports UK (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
League Two (Anglia): Chesterfield vs. Rotherham United (20:45)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): AZ Alkmaar vs. Vitesse Arnhem (20:45)
-
CANAL+ Fotball Norge (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Futbol Sweden (0.8W - Conax)
-
CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Serie B (Włochy): Sassuolo vs. Modena (20:45)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
Liga Adelante (Hiszpania): Villarreal "B" vs. Xerez (21:00)
-
CANAL+ Liga (19,2E & 30W - Nagravision 3)
Super Liga (Portugalia): Portimonense vs. Vitória Guimarăes (21:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.