reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4fun.tv za kulisami „You Can Dance - Po prostu tańcz!”

dodano: 2011-04-04 16:05 | aktualizacja: 2011-04-04 16:11
autor: Anita Dąbek | źródło: 4fun.tv

4fun.tv 13 kwietnia br. w stacji muzycznej 4fun.tv starują dwa nowe programy – You Can Dance 4fun oraz You Can Dance MIX. W marcu spółka 4fun Media S.A. podpisała z domem produkcyjnym Mastiff umowę o współpracy przy VI edycji flagowego programu stacji TVN You Can Dance – Po prostu tańcz!. Pojawienie się formatu YCD na antenie 4fun.tv, oglądanego co tydzień średnio przez 3,24 mln widzów i będącego liderem rynku w trakcie emisji (27% widzów w grupie 16-49), jest kolejnym etapem współpracy 4fun Media S.A. z Grupą TVN. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
4fun.tv wprowadza do wiosennej ramówki dwa nowe programy, oba związane z jednym z najpopularniejszych show tanecznych w Polsce. Już od 13 kwietnia widzowie stacji będą mogli śledzić losy bohaterów VI edycji You Can Dance. Tylko w 4fun.tv będzie można zobaczyć kulisy powstawania programu, poznać bliżej swoich faworytów, wygrać bilety na widownię i bezpośrednio porozmawiać z jego uczestnikami.

Program You Can Dance 4fun emitowany będzie na antenie 4fun.tv w każdą środę o 21.00, przed głównym wydaniem You Can Dance – Po prostu tańcz!, na antenie TVN o 21.30. Ten trzydziestominutowy format, przygotowywany w specjalnie stworzonym studiu, podgrzewać będzie atmosferę przed programem live. Widzowie będą świadkami rozmów i dyskusji na temat kolejnego odcinka, a także posłuchać zwierzeń i refleksji uczestników show.

Za kulisy, widzów 4fun.tv, zabierze dociekliwy Jacek Januszko, uczestnik poprzedniej edycji YCD, a obecnie prezenter 4fun.tv. Januszko zajrzy wszędzie tam, gdzie aż kipi od prawdziwych emocji, nie zawaha się zadać krępujących pytań oraz zaskoczy nie tylko swoich rozmówców, ale i telewidzów. Przekonają się o tym uczestnicy najnowszej edycji. A to wszystko będzie można zobaczyć tylko w stacji 4fun.tv.

Zaraz po zakończeniu YCD na żywo w stacji TVN, o godzinie 23.10 w 4fun.tv ruszy studyjny dancefloor, specjalnie przygotowany dla programu You Can Dance MIX. Uczestnicy VI edycji, którzy odpadli tydzień wcześniej, będą układać własną listę przebojów, a widzowie będą mogli poznać ich inspiracje muzyczne oraz ulubione utwory i teledyski.  Dodatkową atrakcją programu YCD MIX będzie czat z jednym z uczestników, biorącym udział w programie. Widzowie poprzez SMSy będą mogli porozmawiać z nim, zadać pytania, które ich nurtują.

Pojawienie się programu You Can Dance w stacji 4fun.tv jest pierwszym przypadkiem w światowej historii formatu, kiedy to dwie stacje telewizyjne równolegle relacjonują to, co dzieje się w trakcie programu i wokół niego. Sądzę, że ten innowacyjny pomysł spodoba się zarówno wiernym fanom You Can Dance, jak i widzom 4fun.tv, oraz sprawi, iż format będzie jeszcze bardziej atrakcyjny i chętniej oglądany – komentuje Grzegorz Piekarski, Prezes Mastiff Media Polska.     

Pojawienie się You Can Dance w 4fun.tv jest kolejnym etapem współpracy 4fun Media S.A. z Grupą TVN. Po przystąpieniu do projektu Premium TV w zakresie sprzedaży czasu reklamowego, przyszedł czas na realizację zapowiedzi dotyczących bliższej współpracy obu stacji dotyczącej kontentu telewizyjnego oraz wspólnego finansowania licencji programowych. W planach są już kolejne, wspólne projekty.

Wyróżnikiem Premium TV jest nie tylko sprzedaż czasu reklamowego nastawiona na większą dbałość o indywidualny charakter i cechy danego kanału, ale również dodatkowa wartość dla partnerów projektu uzyskiwana dzięki wspólnemu patrzeniu na produkt z punktu widzenia nadawcy – mówi Andrzej Karasowski realizujący w Biurze Reklamy TVN projekt Premium TV.

Współpraca z TVN to początek naszej ofensywy programowej – format You Can Dance jest idealnym odzwierciedleniem hasła 4fun.tv „Nie bawisz się nie żyjesz”, dlatego naszą kooperację zaczynamy właśnie od niego. Jesteśmy przekonani, że nasze podwójne show You Can Dance 4fun i You Can Dance Mix dostarczą moc pozytywnych emocji wszystkim widzom 4fun.tv, bo wiemy, że kochają muzykę i taniec, a dla fanów You Can Dance będzie to wyborna przystawka i wyjątkowo smakowity deser – powiedział Jarosław Burdek, dyrektor programowy i muzyczny 4fun.tv.

Współpraca zakłada emisję ośmiu odcinków każdego formatu. Produkcją zajmuje się Mastiff Media Polska.

You Can Dance 4fun – środy o 21.00, 4fun.tv
You Can Dance – Po prostu tańcz! – środy o 21.30, TVN
You Can Dance MIX – środy o 23.10, 4fun.tv


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...