reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

History: „Amerykańscy zbieracze”

dodano: 2011-05-23 12:28 | aktualizacja: 2011-05-23 13:56
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: History

History Mike Wolfe i Frank Fritz chcą zrecyklingować Amerykę. Są zawodowymi „zbieraczami” – odwiedzają małe amerykańskie miasteczka, aby ocalić unikatowe obiekty kolekcjonerskie, które ich właściciele już dawno spisali na straty. „Amerykańscy zbieracze” to 10-odcinkowy serial HISTORY, który śledzi przygody Mike'a i Franka podczas ich podróży przez peryferia Stanów Zjednoczonych i mało uczęszczane drogi, odkrywając przed widzami tajemnice niezbyt znanej branży antyków. Premiera nowego serialu odbędzie się we wtorek 31 maja o 20:00 na HISTORY.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Świat antyków i kolekcjonerów w serialu „Amerykańscy zbieracze”
Premiera nowego 10-odcinkowego serialu (czerwiec-lipiec)
we wtorek 31 maja o 20:00 na HISTORY


Mike i Frank są kolegami ze szkoły średniej, świetnie się razem bawią i obaj mają instynkt do odnajdywania przedmiotów o dużej wartości historycznej, kolekcjonerskiej i popkulturowej. Utrzymują się z kupna i sprzedaży antyków, ale największą frajdę sprawiają im same poszukiwania. Każda kolejna wyprawa oznacza spotkanie z fascynującymi i nierzadko wyjątkowymi postaciami. Przedmioty należące do tych osób, a także ich historie doskonale ilustrują amerykański styl życia.

Na przykładzie losów Mike'a i Franka serial „Amerykańscy zbieracze” przedstawia wzloty i upadki zbieraczy. Aby odróżnić wartościowe przedmioty od rupieci, trzeba być nie lada ekspertem. Po odnalezieniu jedynego w swoim rodzaju diabelskiego młyna lub zabytkowego modelu motocykla Harley-Davidson zbieracze muszą sprawdzić historię tych przedmiotów i ocenić ich wartość. Napięcie rośnie w miarę, jak udaje im się zawrzeć umowę z właścicielem przedmiotu, znaleźć nabywcę i szybko doprowadzić obiekt do pożądanego stanu. Czasami muszą sobie poradzić z groźbami i wyzwiskami osób, które odwiedzają, by po chwili usiąść z nimi przy piwie, śmiejąc się i zapominając o nieprzyjemnych chwilach.

Opiekujemy się skarbami i historiami, które w sobie kryją, mówi Mike. W trakcie ich podróży widzowie spotkają mieszankę oryginalnych amerykańskich osobowości i poznają historię ich życia oraz przedmiotów, które do nich należą.

Serial „Amerykańscy zbieracze” jest produkowany dla kanału HISTORY przez Cineflix Productions. Producentami wykonawczymi ze strony HISTORY są Dirk Hoogstra i Susan Werbe. Producentami wykonawczymi ze strony Cineflix Production są Charles Tremayne i Mark Poertner.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...