reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serial „Wiadomości z drugiej ręki” w TVP2

dodano: 2011-06-14 14:25 | aktualizacja: 2011-06-14 14:35
autor: Anita Dąbek | źródło: media2.pl/Tokfm.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka Na początku maja 2011 roku na stronie internetowej Telewizji Polskiej pokazała się informacja o nowym kanale informacyjnym PL24 (przejdź do artykułu). Jak się obecnie okazało, była to zapowiedź nowego serialu, który zadebiutuje na antenie telewizyjnej Dwójki. Chodzi o nowy serial komediowy o życiu dziennikarzy pt. „Wiadomości z drugiej ręki”. Zagrają w nim m.in. Wojciech Mecwaldowski, Maja Hirsch, Magdalena Łaska. Maria Pakulnis, Marek Barbasiewicz, Waldemar Błaszczyk i Marcin Kwaśny.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy serial będzie emitowany w dni powszednie o godz. 19.00 w TVP2. Zgodnie z założeniami producenta, „Wiadomościach z drugiej ręki” mają przybliżyć widzom życie w newsroomie programu informacyjnego i cały świat mediów. Serial będzie oparty na argentyńskiej telenoweli „Los exitosos Pells” („Pan i pani Pells”).

Serial przedstawia historię Marcina Wilka i Agaty Rusek, prowadzących wspólnie informacyjny program w stacji PL24, prywatnie będących małżeństwem. Akcja zawiązuje się w momencie, gdy Marcin ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę - wtedy producent programu w miejsce Wilka zatrudnia łudząco podobnego do niego Piotra Wilczyńskiego.

Zdjęcia do serialu ruszyły w maju br. Planowanych jest 48 odcinków. W TVP2 serial będzie można zobaczyć najprawdopodobniej w jesiennej ramówce - zastąpi nadawany w tym samym czasie serial „Licencja na wychowanie”.

Reżyserem nowego serialu jest Robert Wichrowski.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...