reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tooway w Grecji w pakiecie z ofertą NOVA

dodano: 2011-08-25 12:19 | aktualizacja: 2011-08-25 16:02
autor: Anita Dąbek | źródło: Eutelsat

eutelsat_logo_good.jpg Forthnet Group, grecki dostawca usług szerokopasmowych i pay-tv (pod nazwą NOVA) przedłużył długotrwałe stosunki handlowe z operatorem satelitarnym Eutelsat Communications. Pięcioletnia umowa dystrybucyjna umożliwiająca Forthnet Group oferowanie nowej generacji usługi szerokopasmowej Tooway dla użytkowników w całej Grecji i na Cyprze została podpisana ze Skylogic, filią Eutelsatu. Tooway korzysta z satelity KA-SAT.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eutelsat i Forthnet Group równolegle rozszerzyli umowę na pojemność satelitarną dla platformy NOVA na satelicie HOT BIRD (13°E) w celu uruchomienia nowych usług premium i pozyskania nowych abonentów.

Z tymi nowymi umowami, Forthnet Group będzie pierwszym operatorem w Europie, który zaoferuje jednocześnie Tooway i kanały pay-tv - wszystko z jednej anteny i w ramach jednego abonamentu. Tooway z prędkością pobierania do 10 Mb/s oraz wysyłania z do 4 Mb/s wraz z VOIP i ofertą NOVA będą dostępne na greckim runku w czwartym kwartale 2011 roku. Do korzystania z Tooway i pay-tv NOVA będzie potrzebna antena pozwalająca na odbiór jednocześnie z 13°E i 9°E.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...