reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Internet satelitarny Tooway 5 bez opłaty za sprzęt

dodano: 2012-02-23 11:58 | aktualizacja: 2012-02-25 13:30
autor: Anita Dąbek | źródło: SkyLogic

Tooway Firma SkyLogic, należąca do francuskiego operatora satelitarnego Eutelsat Communications, dostosowuje cenowo ofertę dwukierunkowego Internetu satelitarnego Tooway skierowaną na polski rynek. Pojawiła się propozycja Tooway 5, przeznaczona dla odbiorców indywidualnych, którym zależy na stałym dostępie do Internetu. Zlikwidowano w niej opłatę ze zestaw (antena i modem), która wynosiła ponad 1000 zł. Za to opłata została zamortyzowana w miesięcznym abonamencie, który wynosi ok. 120 zł brutto.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prędkość ściągania wynosi 5 Mbit/s, natomiast wysyłania 1 Mbit/s. Miesięczny limit transferu to 4 GB. Usługodawca przewiduje również możliwość dokupowania dodatkowych miesięcznych transferów.

Usługa dostępu do szerokopasmowego Internetu przez satelitę Eutelsat przeznaczona jest w szczególności dla gospodarstw położonych w miejscach, w których brak jest dostępu do Internetu za pomocą światłowodów lub Internetu mobilnego (lub też nie działa on zgodnie z oczekiwaniami odbiorców).

Test Internetu satelitarnego Tooway polecamy w drukowanej wersji magazynu SAT Kurier 2/2012.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...