reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VH1 Polska powróci 24 kwietnia

dodano: 2012-04-19 10:40 | aktualizacja: 2012-04-19 10:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

vh1 Według informacji portalu wirtualnemedia.pl, 24 kwietnia br. ponownie startuje kanał VH1 Polska. Stacja zastąpi u operatorów kablowych i satelitarnych paneuropejski kanał muzyczny VH1 Europe, a więc już na starcie będzie dostępna w Cyfrowym Polsacie, CYFRZE+, n oraz w sieciach kablowych Vectra i INEA. VH1 Polska ma mieć ramówkę podobną do kanału Vh1 Europe, nadającego teledyski w różnych pasmach, ale z polskimi wideoklipami.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W VH1 Polska prezentowana będzie muzyka popularna - pop, rock - najlepszej jakości, teledyski z lat 80. czy 90. oraz współczesne klipy.

Na antenie ma pojawić się m.in. pasmo Polonez, w którym nadawana będzie wyłącznie polska muzyka (program Polonez był już emitowany w poprzedniej wersji kanału VH1 Polska). W przyszłości możliwe jest wprowadzenie innych lokalnych produkcji.

Kanał VH1 Polska nadawał do końca stycznia 2011 roku, gdy został zastąpiony przez kanał Comedy Central Family. O planach powrotu kanału VH1 Polska mówiono już od maja 2011 roku. Wtedy w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl Izabella Wiley, wiceprezes i dyrektor generalny Viacom International Media Networks w Polsce poinformowała o planach powrotu krajowej wersji VH1, a start miał nastąpić do końca ubiegłego roku. Pod koniec marca br. oficjalnie potwierdzono powrót VH1 Polska w kwietniu br. Marka VH1 nie zniknęła całkowicie z polskiego rynku, gdyż do oferty platform cyfrowych i sieci kablowych dołączył paneuropejski kanał muzyczny VH1 Europe, który od jesieni ubiegłego roku emitował polskie reklamy, ale tylko w Polsce.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...