26.07-3.08 Mecze towarzyskie w Polsacie Sport

dodano: 2012-07-26 10:50
autor: Anita Dąbek | źródło: polsatsport.pl

Polsat Sport HD Piłkarze Borussii Dortmund pokonali St. Gallen 2:1 (1:0) w piątkowym sparingu rozegranym w Szwajcarii, gdzie przebywają na zgrupowaniu. Pierwszą bramkę dla mistrza Niemiec zdobył w 18. minucie Robert Lewandowski. Dla podopiecznych Juergena Kloppa jest to pierwsza wygrana w sezonie przygotowawczym. Dotychczasowe spotkania kontrole kończyły się porażką. Drugą bramkę dla Borussii zdobył w 82. minucie Kevin Grosskreutz.

W wyjściowym składzie mecz rozpoczęli jeszcze dwaj inni Polacy - kapitan reprezentacji Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek. Oni oraz Lewandowski wystąpili tylko w pierwszej połowie.

Nasze najbliższe transmisje meczów towarzyskich:

czwartek 26.07 - 20.00: HSV Hamburg - FC Barcelona w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD
czwartek 26.07 - 22.00: Bayern Monachium - Napoli w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport Extra HD
sobota 28.07 - 20.00: Chelsea - PSG w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport Extra HH
wtorek 31.07 - 20.00: Raja Club Athletic - FC Barcelona w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD
wtorek 31.07 - 20.10: Chelsea - MLS Stars w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport Extra HD
piątek 3.08 - 17.00: Chelsea - Milan w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD