reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zone Romantica wciąż w Cyfrowym Polsacie i CYFRZE+

dodano: 2012-12-03 22:45 | aktualizacja: 2012-12-04 09:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: tvpolsat.info/satkurier.pl

Zone Romantica logo.jpg Pomimo wcześniejszych zapowiedzi kanał Zone Romatica nie zakończył nadawania w Polsce. Stacja miała zostać zastąpiona przez kanał CBS Action. W poniedziałek, 3 grudnia 2012 roku kanał CBS Action pojawił się m.in. w  Cyfrowym Polsacie i CYFRZE+. Jednak w ofercie satelitarnych platform nie zastąpił on kanału Zone Romantica, który nadal znajduje się w ich ofertach. Cyfrowy Polsat podał, że Zone Romantica pozostanie w jego ofercie. O wszelkich zmianach, które mogą nastąpić w przyszłości, operator będzie informował na bieżąco - informuje serwis tvpolsat.info.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Zone Romantica w Polsce obecny jest od 1998 roku. Początkowo nadawał pod nazwą Romantica.

Przypomnijmy, iż 3 grudnia 2012 roku kanały Chello Zone przeszły rebranding wynikający ze współpracy nadawcy z CBS Studios International. I tak Zone Europa przekształcony został w CBS Europa, Zone Reality w CBS Reality i Club TV w CBS Drama. Według wcześniejszych informacji nadawcy kanał Zone Romantica miał zostać przekształcony w CBS Action. Pomimo tych zapowiedzi, w ofercie platform satelitarnych: Cyfrowy Polsat i CYFRA+ obecne są oba kanały - i CBS Action i Zone Romantica.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...