reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Film Kino Polska „Zabić bobra” otrzymał Złotą Żabę

dodano: 2012-12-07 05:50 | aktualizacja: 2012-12-07 10:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Polska

Kino Polska Współprodukowany przez Telewizję Kino Polska film „Zabić bobra” Jana Jakuba Kolskiego otrzymał na festiwalu Plus Camerimage Złotą Żabę w konkursie filmów polskich.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Od początku wierzyłem w ten projekt - cieszę się, że jego wartość dostrzegła w Bydgoszczy międzynarodowa elita operatorów filmowych - powiedział Piotr Reisch, koproducent filmu, prezes Kino Polska TV S.A.

Jury doceniło zdjęcia autorstwa Michała Pakulskiego.
 
Na festiwalu Plus Camerimage „Zabić bobra” po raz kolejny miał okazję skonfrontować się z międzynarodową widownią. Jego światowa premiera odbyła się w Karlowych Warach, gdzie Eryk Lubos zdobył za swoją rolę nagrodę aktorską.
 
Według słów Jana Jakuba Kolskiego, „Zabić bobra” to film o miłosnym zamroczeniu, namiętności i paranoi. Eryk Lubos wciela się w postać komandosa, uczestnika misji wojskowych w Iraku i Afganistanie, który w opuszczonym domu przygotowuje się do kolejnej akcji. Mgliste informacje wskazują, że chodzi o odbicie zakładnika w rejonie ogarniętym konfliktem. Niespodziewanie mężczyzna popełnia błąd, po którym nic już nie będzie takie samo: zakochuje się w siedemnastoletniej dziewczynie bez imienia.
 
- Film wciąga emocjonalnie, jest bardzo starannie wykonany z bardzo dobrymi kreacjami aktorskimi - powiedział podczas gali finałowej Plus Camerimage reprezentujący jury Alen Heim, montażysta takich filmów jak „Cały ten zgiełk” i „Hair”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...