reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

INEA rozwija swoją usługę PPV - KinoVOD

dodano: 2012-12-14 11:47 | aktualizacja: 2012-12-14 13:28
autor: Anita Dąbek | źródło: INEA

INEA Każdy abonent usługi telewizji cyfrowej INEA ma już dostęp do usługi PPV - KinoVOD. Zwiększyła się również liczba oferowanych filmów. Dostęp do usługi ma ponad 90 tys. abonenentów INEA. W KinoVOD abonenci INEA zobaczą największe hity, najnowsze filmy i produkcje dla dorosłych. Jako premierę operator prezentuje thriller z Jasonem Stathamem „Blitz” i film akcji „Klucz salamandry” m.in. z  Michaelem Madsenem i Pawłem Delągiem. W promocyjnej cenie 4,99 zł można zobaczyć też „Sponsoring”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Filmy można oglądać na kanałach KinoVOD 1 - KinoVOD 14, które znajdują się na pozycjach od 51. do 64. dekodera. Na jednym kanale pokazywany jest non-stop jeden film. Pomiędzy kolejnymi emisjami prezentowane są zwiastuny filmu oraz krótki film instruktażowy, jak korzystać z usługi. Dodatkowo na kanale 50. dekodera jest prezentowany program Kino VOD INFO, promujący usługę.

Opłata za wypożyczenie filmu zostanie dopisana do rachunku za usługę telewizji. Dostęp do filmu zostaje odblokowany na 24 h. Godziny seansów można sprawdzić na EPG w dekoderze oraz na stronie www.inea.pl/vod po zaznaczeniu pola z napisem „Pokaż tylko filmy w usłudze KinoVOD”. Usługa działa na wszystkich dekoderach telewizji cyfrowej INEA.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...