reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MUX 1: Boska TV w konkursie?

dodano: 2013-02-26 16:07 | aktualizacja: 2013-02-26 16:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Rzeczpospolita/satkurier.pl

Boska TV Boska.tv Według pojawiających się na rynku informacji, w drugim konkursie na zagospodarowanie pierwszego multipleksu (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), na miejsce dla kanału o charakterze społeczno-religijnym, wystartowała internetowa telewizja Boska TV - informuje dziennik „Rzeczpospolita”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W styczniu 2013 roku, w rozmowie z serwisem gosc.pl, Jolanta Gwardys, dyrektor kanału Boska TV, powiedziała: (więcej tutaj)
 
- W ostatnim czasie pojawiły się nowe możliwości, które spowodowały, że zaczęliśmy zastanawiać się nad ubieganiem się o miejsce na multipleksie. Nie chcę jednak mówić nic o szczegółach. Na chwilę obecną na 80 procent nie będziemy się o to starać.

Zarówno serwisowi satkurier.pl jak i dziennikowi „Rzeczpospolita nie udało się na razie uzyskać komentarza nadawcy w tej sprawie.

Boska TV to internetowa telewizja religijna. Została uruchomiona na początku grudnia ubiegłego roku przez osoby związane dotąd z kanałem Religia.tv (Grupa ITI). (więcej tutaj)

Jak dotąd jedynym znanym chętnym na miejsce dla kanału o charakterze społeczno-religijnym jest Fundacja Lux Veritatis z TV Trwam. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...