reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eutelsat i skyDSL Global z 5-letnią umową

dodano: 2013-02-22 12:54 | aktualizacja: 2013-02-27 15:59
autor: Anita Dąbek | źródło: Eutelsat

eutelsat_logo_good.jpg skyDSL Global GmbH poinformował na konferencji prasowej w Berlinie, że przenosi wdrażanie satelitarnych usług szerokopasmowych dla konsumentów na nowy poziom. Po 18 miesiącach realizacji usług szerokopasmowych za pośrednictwem satelity KA-SAT Eutelsatu, skyDSL podpisał 5-letni kontrakt na pojemność w wielu wiązkach punktowych na satelicie KA-SAT, z opcją przedłużenia na kolejne 5 lat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
skyDSL ma ponad 10-letnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań internetowych przez satelitę. Pod swoją marką skyDSL2+ berlińska firma zapewnia portfolio usług dostępu do Internetu oraz usług triple play poprzez swoją platformę w Niemczech. Usługi oferujące prędkości pobierania do 20 Mb/s i wysyłania do 6 Mb/s są skomercjalizowane poprzez zróżnicowane kanały sprzedaży. Grupą docelową są konsumenci indywidualni, małe i duże firmy oraz klienci rządowi.skyDSL2+ jest obecnie dostępny w Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Austrii i krajach Beneluksu. Brak usługi na polskim rynku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...