reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa oprawa graficzna Szóstki od 30 marca [wideo]

dodano: 2013-03-27 15:21 | aktualizacja: 2013-03-28 13:57
autor: Anita Dąbek | źródło: TV4

TV 6 Szóstka TV6 Święta Wielkiej Nocy Szóstka przywita z nową, rozbudowaną oprawą graficzną, stanowiącą twórcze rozwinięcie koncepcji zawartej w logotypie stacji stworzonym przez znanego projektanta, animatora i grafika Pawła Sadaja. - Inspiracją projektu oprawy jest kolorystyka i przestrzenie kojarzące się z latem. Przybliżamy widzowi bogactwo bursztynowego wnętrza, iskrzenie piasku na plaży, barwy ognia i promieni zachodzącego słońca - mówi o nowej oprawie jej twórca.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Paweł Sadaj ukończył z wyróżnieniem projektowanie graficzne na prestiżowym Wydziale Grafiki i Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Jest również absolwentem fotografii artystycznej Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni. Specjalizuje się w kreowaniu kampanii wizerunkowych, projektowaniu graficznym w tym identyfikacji wizualnej, tworzeniu animacji, postprodukcji obrazu video, oraz fotografii. Jego prace – logotypy, czołówki programów telewizyjnych i oprawy graficzne oglądać można – oprócz Czwórki i Szóstki – m.in. na antenie TVP2 i Telewizji Polsat.

Paweł Sadaj jest również wybitnym animatorem i zdobywcą nagród m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Off Cinema czy Ogólnopolskim Festiwalu Autorskich Filmów Animowanych w Krakowie.Ważną częścią nowej oprawy Szóstki jest muzyka, skomponowana specjalnie na tę okazję przez muzyka, kompozytora i producenta Piotr Remiszewskiego współpracującego na co dzień m.in. z Edytą Górniak. Jego kompozycje  można usłyszeć na najnowszej płycie artystki.

Nowa oprawa Szóstki wystartuje już w Wielkanocną sobotę 30 marca 2013 roku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

449 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/8

Multiswitch Opticum 5/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

170 zł Więcej...
reklama