reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

AB Sat zmienia ceny

dodano: 2003-01-30 22:09 | aktualizacja: 2003-01-30 22:34
autor: Janusz Sulisz | źródło: Telesatellite.com

ab_sat_logo_sk.jpg Francuski platforma AB Sat dostępna z satelity Hot Bird zmienia swoją ofertę. Pakiet AB Numerique za 12 euro zostanie zastąpiony przez nową ofertę o nazwie AB Basique. Jego cena jest niższa, kosztuje tylko 9,90 euro miesięcznie. W pakiecie tym są: AB1, Animaux, Encyclopedia, Fit TV, Toute l’Histoire, Mangas, RFM TV, RTL 9 i Zik.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet AB 2000 zmienia tylko nazwę na AB Thématique i ma kosztować 13 euro miesięcznie. W pakiecie tym są: AB1, AB Moteurs, Animaux, Chasse et Pêche, Encyclopedia, Escales, Fit TV, Toute l’Histoire, Mangas, Musique Classique, RFM-TV, RTL 9, XXL i Zik, plus Action.

Dodatkowo do wyboru można wybrać cztery kanały filmowe: Ciné Box, Ciné Box Comic, Ciné Box FX i Ciné Box Polar. Ten połączony pakiet o nazwie Tout AB jest za 20 euro miesięcznie.

Kanały filmowe w pakiecie AB Ciné kosztują 15 euro miesięcznie. Znajdują sie tam cztery Ciné Box, Ciné Box Comic, Ciné Box FX i Ciné Box Polar plus Action, RTL 9 i erotyczny XXL. Oferta jest dostępna do wyboru albo w systemie Viaccess albo Seca-Mediaguard.

Można też podpisać umowę o abonament AB Basique za 15,90 euro miesięcznie na okres dwóch lat, by stać się właścicielem terminala do odbioru AB Sat (5 lat gwarancji na sprzęt!).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...