reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wywiad z prezesem Telewizji LOVE

dodano: 2013-05-14 11:23 | aktualizacja: 2013-05-14 11:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Love Marcin Hoszowski, prezes Telewizji LOVE, udzielił portalowi satkurier.pl wywiadu, w którym informuje m.in. że nowy projekt nie jest związany z Cyfrowym Polsatem (poza faktem, że jest obecny w jego ofercie). Dodaje, że na razie LOVE nie ma w planach emisji w wysokiej rozdzielczości oraz informuje, że oferta programowa LOVE została poszerzona o nowe produkcje we współpracy z WP.PL. Zapraszamy do zapoznania się z całym wywiadem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Z Marcinem Hoszowskim, prezesem Telewizji LOVE, rozmawia Łukasz Knapik

1. Czy potwierdza Pan zmianę nazwy?

Tak, 20 maja 2013 roku nastąpi oficjalna zmiana nazwy Wedding TV na LOVE.

2. Czy będzie to zupełnie nowy kanał, czy ten sam, tylko pod inną nazwą?

Jest to ten sam kanał, lecz pod nową nazwą. W ofercie programowej wychodzimy znacznie poza tematykę ślubów, a miłość, czyli LOVE, jest wspólnym mianownikiem każdego związku.

3. Kto stoi za nowym kanałem? Według pojawiających się opinii to Cyfrowy Polsat lub inna spółka należąca do Zygmunta Solorza-Żaka.

Telewizja LOVE należy do prywatnych inwestorów, a zarządzana jest przez angielską spółkę.

4. Kiedy nastąpi start kanału Love? Co znajdzie się w jego ofercie?

Start kanału jest zaplanowany na 20 maja 2013 roku. Oferta programowa została poszerzona o nowe produkcje we współpracy z WP.PL. W ofercie znajdą się programy poradnikowe z zakresu psychologii, talk shows, ale wszystko skupi się dookoła związków, relacji międzyludzkich, a nawet seksu. Będą też programy lekkie, jak plotki z życia gwiazd, gotowanie, fitness, podróże, ale i tu wszystko jest utrzymane w romantycznej tematyce. W ofercie pozostaną programy cenione przez naszą widownię. jak Nasz Wielki Dzień, Disco Polo VIP Chart czy Weselna Lista Przebojów. Nie zapomnimy tez o mężczyznach stanowiących ponad 40% naszych odbiorców, zaproponujemy programy motoryzacyjne i humorystyczne zakropione nutką miłości.

5. Czy kanał będzie dostępny w HD? W lutym informowano nas, że testujecie HD (więcej tutaj).

Jak na razie Telewizja LOVE nie będzie dostępna w HD. W pierwszej kolejności największy nacisk kładziemy na atrakcyjność kontentu, a nie na rozdzielczość. Nie wykluczamy jednak w przyszłości opcji nadawania w HD.

6. Dlaczego zmieniacie nazwę?

Tak jak wspominałem w powyższej wypowiedzi, znacznie wychodzimy poza tematykę ślubną i tym samym nie chcemy wprowadzać widza w błąd. Telewizja LOVE zaoferuje ponad 98% polskiego kontentu, i nie będą to zachodnie 20-letnie telenowele czy programy które pamiętają nasze babcie. Obecne czasy skłaniają nas do większej akceptacji relacji międzyludzkich, które nie są już formalne i zarejestrowane, dlatego też otwieramy się na nowe i lepsze jutro.

7. Gdzie nowa stacja będzie dostępna? Czy planujecie poszerzenie dostępu (względem obecnego zasięgu Wedding TV)?

Telewizja LOVE jest dostępna u następujących operatorów: Cyfrowy Polsat, UPC Polska, Multimedia Polska, Tesat, Toya, Elwico, Inea. Oczywiście, planujemy poszerzyć zasięg, dlatego tez cały czas prowadzone są rozmowy z kolejnymi platformami i dostawcami.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wywiady


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...