reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls od 17.06 w całej wschodniej Polsce

dodano: 2013-06-14 15:51 | aktualizacja: 2013-06-14 16:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: TV Puls

TV Puls Od poniedziałku, 17 czerwca 2013 roku TV Puls będzie dostępna w każdym domu we wschodniej Polsce. Tego dnia zakończy się na tym obszarze kraju szósty etap wyłączania naziemnej telewizji analogowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 17 czerwca 2013 roku mieszkańcy wschodniej Polski, którzy dotychczas nie odbierali naziemnego sygnału TV Puls w wersji analogowej, będą mogli poznać atrakcyjną ofertę programową tego kanału. TV Puls jest dostępna w ofercie drugiego multipleksu cyfrowego (MUX 2) w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). Skierowana do całej rodziny ramówka TV Puls obejmuje m.in. codzienne „Popołudniowe Pasmo Rozrywkowe” („Robin Hood”, „13 Posterunek”, „Xena: wojownicza księżniczka”, „Łowcy skarbów”), pasmo „Junior TV” („Pingwiny z Madagaskaru”), Filmy „Zawsze o 20” z największymi hitami filmowymi (w najbliższym czasie m.in. „Kod dostępu” z Johnem Travoltą i Halle Berry oraz „Tylko strzelaj” z Monicą Bellucci i Clivem Owenem - więcej tutaj) oraz „Weekendowe Kino” (wkrótce m.in. „Toy Story 2”, „Psy i koty”).

- Cieszymy się bardzo, że już za kilkadziesiąt godzin nasz kanał będzie także obecny w każdym domu w Polsce Wschodniej. To dla nas bardzo ważny region, bo dotychczas nie mogliśmy nadawać tu naziemnie sygnału analogowego. Stale inwestując w ramówkę dokładamy wszelkich starań, aby nie zawieść oczekiwań naszych nowych widzów  - powiedział Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

W czerwcu br. (1-12 czerwca br.) TV Puls może pochwalić się udziałem w rynku telewizyjnym na poziomie 3,64 proc. SHR w grupie komercyjnej, co jest najlepszym wynikiem w historii kanału. Podobnie wysokie wyniki kanał odnosi wśród widzów naziemnej telewizji cyfrowej - 7,75 proc. SHR 16-49, co daje TV Puls w tym kanale dystrybucji piąte miejsce w Polsce.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 179 zł Więcej...

Konwerter Twin GT-SAT kołowy

Podwójny konwerter Twin Circular 40mm GT-TCIR40M firmy GT-Sat do odbioru...

69 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...
reklama