reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

CBS Europa: Salma Hayek w cyklu „Zakochana Europa”

dodano: 2013-06-25 19:34 | aktualizacja: 2013-06-25 21:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Chello Central Europe

CBS Europa W ramach cyklu „Zakochana Europa” CBS Europa wyemituje 14 lipca 2013 roku o godzinie 20:00 poruszający melodramat „Pożegnalny pocałunek” z Gerardem Butlerem w roli głównej, a 21 lipca br. o godzinie 20:00 ekranizację powieści Victora Hugo „Dzwonnik z Notre Dame” z Salmą Hayek.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
14 lipca 2013 roku o godzinie 20:00 CBS Europa zaprasza na przepiękny film „Pożegnalny pocałunek”. Sarah mieszka w Nowym Jorku, dokąd wyjechała, aby zrobić karierę. Kiedy kobieta dowiaduje się, że ma guza mózgu i kilka miesięcy życia przed sobą, postanawia spędzić je w rodzinnej Szkocji. Wraca do położonego na wybrzeżu miasteczka, do domu swego ojca. Czas, który jej pozostał, pragnie wykorzystać w stu procentach oraz w towarzystwie swojego ukochanego z młodzieńczych lat. Teraz Sam jest właścicielem dobrze prosperującej restauracji i... żonatym mężczyzną. Gdy Sarah ponownie zjawia się w jego życiu, wracają wspomnienia. Mimo niechęci żony, Charlotte, Sam chce być wsparciem dla swojej dawnej dziewczyny.

Salma Hayek foto: Chello Central Europe


Z kolei 21 lipca br., o godzinie 20:00 widzowie przeniosą się w świat XV-wiecznego Paryża, ukazanego w klasycznej historii nieszczęśliwej miłości „Dzwonnik z Notre Dame”. Telewizyjna adaptacja powieści Wiktora Hugo z Salmą Hayek w roli pięknej Esmeraldy. Rok 1483. W paryskiej katedrze żyje Quasimodo. Mężczyzna jest dzwonnikiem, a zarazem człowiekiem wyjątkowo szkaradnym. Zniekształcona twarz oraz wyraźny garb są od zawsze jego przekleństwem. Od dzieciństwa był obiektem drwin, a także brutalnych ataków. Mimo poczciwego charakteru i dobroduszności żyje na marginesie społeczeństwa, rzadko opuszczając miejsce zamieszkania. Pewnego dnia Quasimodo jest świadkiem efektownego widowiska. Zmysłowy taniec w wykonaniu cygańskiej tancerki Esmeraldy wywiera na dzwonniku wielkie wrażenie. Quasimodo zakochuje się w dziewczynie, mimo świadomości, że nie ma u niej żadnych szans. Piękna Esmeralda wpada także w oko Klaudiusza Frollo, archidiakona, który lata temu zaopiekował się sierotą Quasimodo. Fascynacja urodą Cyganki prowadzi Frollo do zbrodni. Zabija Febusa, z którym spotykała się Esmeralda. Całą winę zrzuca na dziewczynę, której grozi najsurowsza kara. Wbrew wszystkiemu Quasimodo postanawia uratować niewinną Esmeraldę.

Filmy w cyklu „Zakochana Europa” w CBS Europa: 14 lipca 2013 roku „Pożegnalny pocałunek”, a 21 lipca br. o 20:00 „Dzwonnik z Notre Dame”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...