reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ADB na targach Broadband World Forum 2013

dodano: 2013-10-14 16:21 | aktualizacja: 2013-10-14 17:15
autor: Anita Dąbek | źródło: ADB

ADB Advanced Digital Broadcast (ADB) zaprezentuje swoje nowinki technologiczne podczas wystawy Broadband World Forum 2013 w Amsterdamie w dniach 22-24 października 2013 roku. Jednym z przełomowych produktów pokazywanych na stoisku ADB będzie multi-screen w chmurze, który dostarcza treści telewizyjne i serwisy OTT z chmury w formacie HTML5 do różnych urządzeń.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Drugim pionierskim rozwiązaniem  ADB jest Graphyne, czyli najnowocześniejszy interfejs użytkownika. Ta oryginalna grafika to innowacyjny i elegancki design, prostota i intuicyjność obsługi, łatwość i szybkość dostępu do treści multimedialnych i aplikacji na wszystkich urządzeniach multimedialnych, m.in. na tabletach czy smartfonach.

Swoją premierę będą miały także dwa superwydajne szerokopasmowe gateway-e VDSL do usługi triple-play, które pozwalają na dostarczanie najlepszej jakości Internetu, usług głosowych/VOIP oraz serwisów IPTV. ADB również zaprezentuje nowe rozwiązanie dla instalacji GPON, które znacznie upraszcza infrastrukturę sieci światłowodowej.

Gateway-e ADB współpracują z wielokrotnie nagradzanym Epicentro, dzięki czemu stają się one sercem inteligentnego domu. ADB zaprezentuje, w jaki sposób operatorzy mogą wykorzystać Epicentro do zdalnego zarządzania siecią, rozwiązywania problemów technicznych czy wdrażania nowych usług i aplikacji, takich jak: bezpieczeństwo danych osobowych, ochrona mienia i zdrowia, zarządzanie domem, energią i urządzeniami domowymi.

- Mamy długoletnie doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań szerokopasmowych, dzięki czemu rozumiemy konieczność tworzenia takich technologii, które stanowią prawdziwą wartość dla operatora - mówi Peter Balchin, CEO ADB. - Na wystawie BBWF2013 zaprezentujemy rozwiązania, dzięki którym operatorzy dostarczą więcej usług, jednocześnie zwiększając lojalność i satysfakcję klientów przy obniżeniu  swoich kosztów operacyjnych a zwiększeniu ARPU - dodaje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...