reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP uruchamia nowy portal - regionalna.tvp.pl

dodano: 2013-10-22 14:43 | aktualizacja: 2013-10-22 15:15
autor: AdamekAdam | źródło: TVP

TVP Regionalna TVP Regionalna uruchomiła portal internetowy, który jest dostępny pod adresem regionalna.tvp.pl. Portal jest dedykowany nowemu, regionalnemu kanałowi telewizyjnemu TVP. Wyróżnikiem portalu jest szybkie i rzetelne informowanie o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w Polsce i jej regionach, twierdzi nadawca.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To portal informujący o sprawach lokalnych, prospołeczny i wspierający mieszkańców małych oraz średnich miast, ale nie zabraknie też informacji z dużych aglomeracji. Dodatkowym wyróżnikiem portalu jest duża liczba plików wideo przy poszczególnych artykułach.

Platforma internetowa regionalna.tvp.pl powstaje dzięki współpracy sieci 16 Oddziałów Terenowych, które przygotowują pliki wideo oraz artykuły do portalu. Natomiast za ich redagowanie i publikowanie odpowiada Ośrodek Programów Regionalnych TVP.

TVP Regionalna jest anteną jedyną w swoim rodzaju, która koncentruje się na sprawach Polski lokalnej i potrzebach zwykłych ludzi. Portal regionalna.tvp.pl ma to uzupełniać – mówi Marek Pasiuta, dyrektor Ośrodka Programów Regionalnych TVP SA. – Postawiliśmy także przejrzystą budowę strony i prostą, intuicyjną, przyjazną nawigację. Internauta ma się u nas czuć jak u siebie.

Portal regionalna.tvp.pl jest zbudowany z 8 głównych działów tematycznych: Społeczeństwo, Polityka, Bezpieczeństwo, Gospodarka, Nauka, Zdrowie, Kultura, Agroregion.

Dzięki sile i aktywności oddziałów TVP, w miarę rozwoju portalu nasza oferta materiałów video będzie najpełniejsza i najbogatsza w polskim Internecie – uzupełnia Dariusz Cychol, współautor projektu portalu.

Platforma www.regionalna.tvp.pl ułatwia swoim widzom dostęp do aplikacji TVP Stream umożliwiając oglądanie programu dowolnego oddziału TVP w czasie rzeczywistym. Informacje z portalu są także dostępne na urządzeniach mobilnych.

Kontakt z Redakcją jest możliwy dzięki profilom kanału na Facebooku i Twitterze. Teraz będzie również możliwy dzięki platformie kontaktu: regionalna (małpa) tvp.pl i telefonicznie pod nr telefonu: 601 600 900.

TVP Regionalna - czyli wspólny program wszystkich 16 oddziałów TVP SA - rozpoczęła emisję 1 września 2013 roku. Przez 18 godzin na dobę zapewnia widzom najwyższej jakości programy mające wspólny wyznacznik: regionalność i lokalność. Antena łączy ze sobą praktyczną i użyteczną informacje o najbliższym otoczeniu z atrakcyjnym przedstawieniem wiedzy o współczesnej Polsce, promowaniem dobrych wzorów i rozwiązań.

Program regionalny jest nadawany codziennie od godz. 6.30 do ok. 00.30 (18 godzin). W tym pasmo wspólne jest emitowane przez 13,5 godziny dziennie od poniedziałku do piątku oraz 12,5 godziny dziennie w soboty i niedziele. Natomiast pasmo własnych programów przygotowywanych przez ośrodki terenowe zajmuje 4,5 godziny dziennie od poniedziałku do piątku oraz 5,5 godziny dziennie w soboty i niedziele.

Nowe programy regionalne są dostępne w naziemnej telewizji cyfrowej i aplikacji na urządzenia mobilne TVP Stream.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...