reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inea: Power TV za Love, Family Sport za Ginx TV

dodano: 2014-01-03 13:37 | aktualizacja: 2014-01-03 16:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl/forum.satkurier.pl (INEApl)

INEA Sieć kablowa Inea poinformowała o zmianach w swojej ofercie. - Za Ginx TV pojawi się Family Sport. Będzie jeszcze jedna zmiana, ale dotycząca w tej chwili tylko starych pakietów - za Love TV wpada Power TV. Docelowo powinien się pojawić także w Super HD - poinformował przedstawiciel sieci Inea na forum.satkurier.pl.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadawcą Power TV jest spółka Michał Winnicki Entertainment (więcej tutaj). W ofercie stacji możemy znaleźć teledyski i programy rozrywkowe. Kanał nadaje od 19 listopada 2013 roku (więcej tutaj).

Family Sport to kanał skierowany do odbiorców, dla których sport to nie tylko ligi, tabele, federacje czy wyczyn. Kanał swoją ofertę kieruje do widzów, którzy sport i rekreację traktują przede wszystkim jako rozrywkę, sposób na spędzenie wolnego czasu lub po prostu metodę na bycie razem z rodziną czy przyjaciółmi. Family Sport to rodzina programów dla aktywnej rodziny. Nadawcą kanału jest spółka R.D.F. Broadcasting z Bielska-Białej (więcej tutaj). Stacja nadaje od marca 2013 roku (więcej tutaj). Przypomnijmy, iż nadawca zapowiedział kampanię promocyjną stacji w Wielkopolsce (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...