reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Pakiet NTV+ po zmianie kart

dodano: 2003-07-01 13:11 | aktualizacja: 2003-07-01 13:56
autor: Janusz Sulisz | źródło: Sat-digest.com

ntv_plus_new_tv.jpg 1 lipca rosyjska platforma NTV+ z Eutelsata W4 - 36E przeszła na zmodyfikowany system dostępu warunkowego Viaccess tzw. 2.5 i nowe karty. Wszystko to ma ostatecznie uchronić ten pakiet przed piractwem, które było szczególnie widoczne na Ukrainie i w krajach bałtyckich. W Rosji obowiązują kary za piractwo NTV+.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W związku ze zmianami kart od 1 lipca przestały pracować pirackie karty Viaccess dla NTV+ (nie mylić z RTVi na Hot Birdzie!). W Internecie pojawiły się nawet informacje, że ponieważ to tylko modyfikacja systemu Viaccess, to hackerzy szybko sobie poradzą z tym problemem - czas pokaże!

Pokazujemy nową kartę NTV+, by nie dawać się nabierać na stare, już nieaktywne karty NTV+, oferowane czasami przez oszustów podobnie, jak karty Cyfry+ na wielu giełdach.

Warto też ew. sprawdzić, czy odbiornik z Viaccess poradzi sobie z nową kartą NTV+. Na stronie NTV+ NTV Plus można znaleźć instrukcję dotyczącą odbiornika XSat CD.TV410.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...