reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Będzie kanał TVP Rozrywka International

dodano: 2014-01-30 12:50 | aktualizacja: 2014-01-30 13:02
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP.pl

TVP Rozrywka 30 stycznia 2014 roku Telewizja Polska ogłosiła, że "Rozrywka TVP idzie w świat". Okazuje się, że Zarząd Telewizji Polskiej na posiedzeniu w dniu 29 stycznia postanowił powołać nowy, wyspecjalizowany kanał TVP Rozrywka International. Niestety kanał TVP Rozrywka International nie będzie dostępny w Polsce! Trafi do polskojęzycznych widzów w Ameryce Północnej i Australii.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TVP Rozrywka International ma oferować przede wszystkim premierowo polskie programy rozrywkowe i seriale polskim widzom na całym świecie. W pierwszej kolejności ofertę jego rozpowszechniania otrzymają komercyjni operatorzy platform i kablówek w Australii i Ameryce Północnej, później dystrybucja rozszerzy się na inne regiony świata. Nie wiadomo jeszcze, z jakich satelitów dystrybuowany będzie ten kanał.

W Polsce TVP Rozrywka International nie będzie dostępny. Dobrze byłoby gdyby kanał ten trafił do największych operatorów platform w Europie - Sky UK, Sky DE czy Canalsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...