reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Na osi” przenosi się z TVN Turbo do kanału Motowizja

dodano: 2014-02-22 15:58 | aktualizacja: 2014-02-23 20:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Na Osi TVN Turbo logo Magazyn motoryzacyjny „Na osi” zmienia antenę - z TVN Turbo przenosi się do kanału Motowizja. W premierowym wydaniu programu, wyemitowanym 22 lutego br. prowadzący Piotr Zelt poinformował, iż jest to ostatni odcinek na antenie TVN Turbo. - Na kolejny odcinek programu „Na osi” zapraszamy do telewizji Motowizja, którą już teraz możecie oglądać na platformach cyfrowych nc+ na kanale 124. oraz Orange TV na kanale 136. Więcej informacji już wkrótce - informuje Telewizyjne Studio Brawo, producent programu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Na osi” to magazyn motoryzacyjny poświęcony samochodom dostawczym, ciężarowym i autobusom (więcej tutaj i tutaj). Początkowo gospodarzem programu był Sławek Sochacki, a od września 2012 roku jest nim Piotr Zelt (więcej tutaj). Emitowany jest od blisko 11 lat - początkowo w TVN7, a od 2008 roku w TVN Turbo (od 2011 roku TVN Turbo HD). Magazyn ten znają również widzowie ITVN (TVN International). Jego producentem jest Telewizyjne Studio Brawo. Program powiązany jest z magazynem „Trucker Music Television”, nadawanym w nieistniejącej już telewizji TMT (Trochę Młodsza Telewizja). Premierowe odcinki „Na osi” emitowane były co tydzień, przez cały rok. W sumie dotąd wyemitowano blisko 550 wydań (więcej tutaj i tutaj). Na razie nie są znane szczegóły dotyczące emisji programu w kanale Motowizja (więcej tutaj).

Ekipa programu jest także organizatorem Międzynarodowego Zlotu Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych Master Truck Show (więcej tutaj), który tym roku, dniach 18-20 lipca, odbędzie się już po raz dziesiąty.

Oficjalna strona programu „Na osi”:
http://www.naosi.pl/index.html

Profil programu „Na osi” na portalu społecznościowym Facebook:
https://www.facebook.com/ProgramNaOsi

Aktualizacja:
Premiera programu „Na osi” w kanale Motowizja w sobotę, 1 marca 2014 roku o 14:00, a powtórka w niedzielę, 2 marca br. o 14:30. Jak zapewnia nadawca, odcinki magazynu będzie można również dalej oglądać za pośrednictwem strony internetowej programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...