reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Katarzyna Sikorska-Jędral w TV Puls

dodano: 2014-04-03 12:46 | aktualizacja: 2014-04-03 17:34
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TV Puls

TV Puls Do działu produkcji Telewizji Puls dołączyła Katarzyna Sikorska-Jędral, która objęła nowo utworzone stanowisko menedżera ds. produkcji tv. Nową osobą w firmie jest również Ilona Urbańczak pełniąca funkcję kierownik biura zarządu. Magdalena Rubik, dotychczasowa szefowa biura zarządu, została koordynatorem ds. ramówki programowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Katarzyna Sikorska-Jędral na stanowisku menedżera ds. produkcji tv odpowiada za koordynację pracy działu produkcji oraz budowanie oferty i realizację projektów telewizyjnych Telewizji Puls. Katarzyna Sikorska-Jędral posiada duże doświadczenie w pracy w mediach, m. in. w zakresie uruchamiania kanałów telewizyjnych i produkcji telewizyjnej. Ostatnio pracowała w Akson Studio, jednym z największych domów produkcyjnych w Polsce, a wcześniej w Viacom International Media Networks.

Ilona Urbańczak, która rozpoczęła pracę na stanowisku kierownika biura zarządu, przez ostatnie 7 lat była dyrektorem biura zarządu spółki giełdowej Petrolinvest SA (Grupa Prokom).

Magdalena Rubik, od 4 lat związana z Telewizją Puls, dotychczasowy kierownik biura zarządu, jako koordynator ds. ramówki programowej będzie odpowiedzialna za organizację pracy, komunikację i logistykę miedzy szefami poszczególnych sekcji działu programowego, biura sprzedaży i działu marketingu. Będzie również monitorować realizację wymogów ustawowych i koncesyjnych związanych z ofertą programową Telewizji Puls.

Wszystkie wyżej wymienione osoby raportują bezpośrednio do Dariusza Dąbskiego, prezesa zarządu i po. dyrektora programowego Telewizji Puls.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...