reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polsat 2: „Miodowe lata”, „13 posterunek” i nowości

dodano: 2014-05-05 07:59 | aktualizacja: 2014-05-05 08:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: tvpolsat.info

Polsat 2 Logo Pomarańczowe lipiec 2008 Polsat 2 wprowadza zmiany w ramówce. Od 5 maja 2014 roku widzowie będą mogli oglądać dwa niepokazywane dotąd w Polsacie 2 seriale komediowe - „Miodowe lata” i „13 posterunek”. Seriale będą emitowane w dwóch cyklach emisyjnych - w dni powszednie oraz weekendy. Dodatkowo Polsat 2 wprowadza do ramówki m.in. serial paradokumentalny „Dzień, który zmienił moje życie”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Miodowe lata” w dni powszednie będzie można oglądać o 16:00 (dwa odcinki) z powtórką następnego dnia o 9:40. Serial będzie miał też odrębny cykl emisyjny w weekendy. Emisja od pierwszego odcinka w dni powszednie ruszy 5 maja br., z kolei emisja od pierwszego epizodu w weekendy wystartuje 10 maja br. W soboty i niedziele od 16:00 będzie można oglądać trzy odcinki serialu.

Natomiast „13 posterunek” (sezon I) z emisją w dni powszednie wystartuje 5 maja br. Od poniedziałku do piątku o 17:15 będzie można oglądać jeden odcinek z powtórką następnego dnia o 11:50. Z kolei 10 maja br. ruszy emisja weekendowa, również od pierwszego odcinka jak w dni powszednie. W soboty i niedziele serial będzie pokazywany o 20:45 (po dwa odcinki).

To jednak nie koniec nowości w Polsacie 2. 5 maja br. w ofercie pojawi się znany z głównej anteny Polsatu serial paradokumentalny „Dzień, który zmienił moje życie”. Będzie go można oglądać w dni powszednie o 21:45, tuż po „Trudnych sprawach”, które startować będą 15 minut wcześniej niż obecnie - o 20:45. W ramówce stacji znajdzie się również kabaretowy serial Czwórki (TV4) „Spadkobiercy”, także dotychczas niepokazywany w Polsacie 2. Emisja od poniedziałku do piątku o 14:30. Kanał będzie emitować również znany z Polsatu „Nasz nowy dom” (w soboty i niedziele o 15:00 i 3:00 w nocy). Do ramówki powróci natomiast serial „Pensjonat pod różą” (codziennie o 8:40).

Z kolei w nocnym paśmie, skierowanym głównie do Polaków w USA, pojawią się, m.in. serial „2XL” oraz „Skarby III Rzeszy”, „Chłopaki do wzięcia”, „Zdrowie na widelcu” i inne nieemitowane dotąd programy z anten Polsat Play i Polsat Cafe.

Polsat 2 to międzynarodowy kanał grupy Cyfrowy Polsat. Jest dostępny w Stanach Zjednoczonych (USA), Australii i Nowej Zelandii. Przekaz jest także dostępny w Polsce - stacja znajduje się w ofercie platform cyfrowych i sieci kablowych. W ramówce stacji znajdziemy produkcje znane z innych kanałów grupy Cyfrowy Polsat (Polsat, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Play, Polsat Cafe, TV4).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...