reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Vivendi sprzedaje skandynawski Canal+

dodano: 2003-09-11 13:56 | aktualizacja: 2003-09-11 15:40
autor: Janusz Sulisz | źródło: Broadbandnews

canal_dig_scandinavia.jpg Prywatne konsorcjum w ramach kompromisu pomiędzy firmami Baker Capital z Nowego Jorku i lokalnej Nordic Capital zamierza sprzedać Canal+ Television AB, skandynawską platformę cyfrową Canal+, nadającą na terytorium Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sprzedaż jest związana z dyspozycjami wydanymi przez Vivendi Universal i niedawnymi negocjacjami z NBC. Były dyrektor Fox Kids Europe i Sony Pictures Entertainment, Marc-Antoine d'Halluin najprawdopodobniej zostanie mianowany na szefa nowej firmy.

Gdy Canal+ sprzedał udziały w płatnym pakiecie cyfrowym Canal Digital swojemu partnerowi Telenorowi w 2001 roku, firma uzyskała długoterminowe zapewnienie na dostarczanie płatnych kanałów dla Canal+ tzw. Kiosków. Liczba abonentów od niedawna gwałtownie rośnie, a kanały Premium są obecnie dostępne w ponad 690 tysiącach gospodarstw w Skandynawii.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...