reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Dzień Dziecka w Universal Channel

dodano: 2014-05-29 14:17 | aktualizacja: 2014-05-29 14:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Universal Networks International

Universal Channel HD - Dzień Dziecka to przede wszystkim świetna zabawa! W tym roku Universal Channel (Universal Channel HD) świętuje tę wyjątkową okazję trzema ekscytującymi filmami familijnymi. 1 czerwca na antenie stacji zagoszczą: „Mali żołnierze”, „Klan urwisów” i „Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd”. Nie przegap tej zabawy - zaprasza nadawca.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Dzień Dziecka z Universal Channel (Universal Channel HD) rozpocznie się o godzinie 12:30 kipiącym akcją filmem przygodowym dla całej rodziny pt. „Mali żołnierze” - zapowiada nadawca. Para nastolatków - Alan Abernathy (Gregory Smith) i Christy Fimple (Kirsten Dunst) - zostaje uwikłana w konflikt pomiędzy Gorgonitami i elitarną jednostką komandosów. Te zabawkowe figurki wyposażone zostały w nowoczesne mikroprocesory, opracowane na potrzeby wojska. Dzięki nim mali żołnierze ożywają i zaczynają ze sobą walczyć. Alan i Christy próbują doprowadzić do zakończenia wojny, zanim posypią się ofiary. - Prawdziwa gratka dla wielbicieli przygód - zapewnia nadawca.

O godzinie 14.30 Universal Channel (Universal Channel HD) zaprasza całą rodzinę na komedię familijną „Klan urwisów”, opowiadającą o przygodach grupy przyjaciół z podwórka. Główni bohaterowie należą do Klubu Nienawidzących Kobiet. Kiedy więc kierowca klubowego gokarta - Alfalfa - zaczyna przed wyścigiem zalecać się do Darli i wydaje się nieco rozkojarzony, pozostali klubowicze postanawiają coś z tym zrobić. Chcąc rozdzielić zakochanych, chłopcy wywołują pożar w swojej bazie. Podczas gdy urwisy zbierają pieniądze na jej odbudowę, Alfalfa próbuje odzyskać przychylność Darli.

Ostatnią ekscytującą propozycją będą „Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd” o godzinie 16:45. W trzecim filmie z serii o przygodach małych agentów Carmen Cortez (Alexa Vega) zostaje uwięziona w wirtualnym świecie, stworzonym przez podłego Zabawkarza (Sylvester Stallone). Brat dziewczynki, Juni (Daryl Sabara), szybko odkrywa nieobecność siostry i wyrusza na jej poszukiwanie. Starzy znajomi chłopca - Donnagon Giggles i jego żona, Francesca - udzielają mu cennych wskazówek. Agenci postanawiają przedostać się do gry komputerowej i spróbować ją wyłączyć, by ocalić uwięzioną dziewczynkę i zażegnać grożące światu niebezpieczeństwo. Z pomocą swojej rodziny, Carmen i Juni muszą pokonać roboty, zanim zdążą one zaatakować.

„Mali żołnierze” - emisja w niedzielę, 1 czerwca 2014 roku o 12:30, „Klan urwisów” o 14:50 i  „Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd” o 16:45 w Universal Channel i Universal Channel HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...