reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV Republika z nowym pasmem popołudniowym

dodano: 2014-06-10 08:13 | aktualizacja: 2014-06-10 10:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Niezależna

TV Republika Telewizja Republika - Od 9 czerwca br. pasmo popołudniowe w TV Republika (TV Republika HD) przybrało nową, bardziej rozbudowaną formułę. Rozpoczynamy o godzinie 16:00 nowym programem publicystyczno-informacyjnym „Dzisiaj po południu”. W programie wraz z gośćmi komentujemy bieżące wydarzenia z kraju i ze świata. Pokazujemy również reportaże o tematyce społecznej przygotowywane przez naszych dziennikarzy. Od godziny 17:00 wracamy do sprawdzonego już pasma „Wolne głosy”, w którym dziennikarze, politycy, publicyści i działacze społeczni zabierają głos w sprawach bieżących - informuje TV Republika.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Cały czas staramy się uatrakcyjniać nasz program, wzbogacać ofertę naszej stacji. Dlatego ponownie nieco zmieniamy naszą ramówkę. O godzinie 16:00 pojawił się nowy, godzinny magazyn informacyjno-publicystyczny - tłumaczy Bronisław Wildstein, redaktor naczelny TV Republika.

Redaktorem prowadzącym nowy program jest Jan Pawlicki.

- Magazyny, które dotychczas emitowaliśmy przed głównym wydaniem serwisu „Dzisiaj”, pojawią się na antenie po 22:00. Zwiększamy więc tym samym czas programu nadawanego „na żywo” - wyjaśnia Wildstein. - Z pewnością nie jest to nasze ostatnie słowo. Jesteśmy młodą stacją, która niedawno obchodziła pierwsze urodziny. Będziemy nadal zmieniać nasz program i wprowadzać do niego nowe elementy - dodaje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...