reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Różyczka” - polskie kino w Polsacie Romans

dodano: 2014-06-11 17:17 | aktualizacja: 2014-06-11 17:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Polsat Romans 11 i 12 czerwca 2014 roku Polsat Romans wyemituje kolejny polski film. Tym razem widzowie zobaczą „Różyczkę”. Reżyserem filmu jest Jan Kidawa-Błoński, a za scenariusz odpowiadają Maciej Karpiński i Jan Kidawa-Błoński. Autorem zdjęć jest Piotr Wojtowicz, a muzyki Michał Lorenc.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W obsadzie filmu znaleźli się m.in.: Magdalena Boczarska, Robert Więckiewicz, Andrzej Seweryn, Jan Frycz, Jacek Braciak, Grażyna Szapołowska, Mieczysław Hryniewicz, Andrzej Młynarczyk, Anna Ilczuk, Paulina Zgoda, Adrianna Jaroszewicz, Justyna Grzybek, Andrzej Blumenfeld, Joanna Pokojska.Aleksandra Bednarz, Aleksander Bednarz, Krzysztof Globisz, Jerzy Kamas, Władysław Kowalski, Damian Łukawski, Julia Rybakowska i Marta Dobecka.

Robert Więckiewicz i Magdalena Boczarska w filmie „Różyczka”, foto: archiwum


„Różyczka” - emisja w środę, 11 czerwca 2014 roku o 22:50 i w czwartek, 12 czerwca 2014 roku o 21:00 w kanale Polsat Romans.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w naszym codziennym wykazie: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje” i na głównej stronie satkurier.pl, w „Informacjach dnia”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...