Sukcesy trampkarzy MOSIR Bochnia

dodano: 2014-06-24 11:21 | aktualizacja: 2014-06-24 11:54
autor: Anna Kawalec | źródło: MOSiR

mosir_Bochnia_logosik Zakończenie sezonu 2013/2014 trampkarzy w małopolskiej lidze można uznać za udane. Prawdziwe widowisko stworzyli zawodnicy trampkarzy w pokazowym meczu rozegranym w sobotę, 21 czerwca br. z okazji odsłonięcia pamiątkowej tablicy dr. Władysława Krupy, którego imię nosi bocheński stadion. Pomimo zakończonego sezonu trampkarze w tym tygodniu wyjeżdżają na Międzynarodowy Turniej Piłkarski do Niemiec.

Sukcesem swoją przygodę z sezonem 2013/14 zakończyli trampkarze MOSiR-u, biorący udział w rozgrywkach małopolskiej ligi. Pokonali oni w miniony weekend na swoim stadionie Dunajec Nowy Sącz 4-2.

Do przerwy nasza drużyna przegrywała 0-2, jednak w drugiej połowie pokazała charakter i determinację, strzelając 4 bramki i zwyciężając w tym ciekawym meczu.

MOSiR Bochnia - Dunajec Nowy Sącz 4-2 (0-2)
2. minuta bramka dla Dunajca
33. minuta bramka dla Dunajca
38. minuta Czerwiński asysta Juszczak
48. minuta Chlebek asysta Juszczak
55. minuta Tabor asysta Chlebek
68. minuta Palonek asysta Juszczak

MOSiR reprezentowali: Biernat (36. minuta Seweryn) - Kocot (29. minuta Matlęga), Domagała, Palej, Czerwiński, Burkowicz, Matras, Juszczak, Chlebek, Tabor, Palonek (69. minuta Grzyb).

Piękny występ trampkarzy MOSiR-u można było zobaczyć na pokazowym meczu rozegranym w sobotę, 21 czerwca  z okazji odsłonięcia pamiątkowej tablicy dr. Władysława Krupy.

Zawodnicy MOSiR-u pokonali Wisłę rocznik 2000 5-0. Do przerwy dwukrotnie do siatki trafił Tabor, a jedno z jego podań skutecznie wykorzystał Czerwiński. W drugiej połowie Czerwiński dołożył jeszcze jedno trafienie, a wynik ustalił testowany w bocheńskim zespole Gumuła. Mecz ten był okazją do zaprezentowania się, a zarazem pożegnania się z liczną bocheńską publicznością. Część zawodników opuszcza bowiem zespół trampkarzy i dalszą przygodę z piłką będą oni kontynuować w juniorach młodszych. Pozostali trampkarze z rocznika 2000 oraz młodzicy z 2001 będą stanowić nową drużynę w przyszłym sezonie.

MOSiR Bochnia - Wisła Kraków 2000 5-0 (3-0)
6 minuta Tabor
17 minuta Czerwiński asysta Tabor
20 minuta Tabor asysta Palonek
47 minuta Czerwiński
52 minuta Gumuła

MOSiR Bochnie reprezentowali: Seweryn (Biernat) - Majewski, Domagała, Palej, Czerwiński, Burkowicz, Chlebek, Matras, Juszczak, Tabor, Palonek. Ponadto grali: Matlęga, Kamieniecki, Klejdysz, Pałkowski, Kocot oraz testowani zawodnicy.

W ten weekend trampkarze MOSiR Bochnia zakończyli rozgrywki sezonu 2013/14 w małopolskiej lidze, ale jeszcze nie udają się na zasłużony wypoczynek. W tym tygodniu wyjeżdżają bowiem na Międzynarodowy Turniej Piłkarski w Niemczech, gdzie zostali zaproszeni przez klub TuS Holle - Grassdorf  e.V w Dolnej Saksonii. Wyjazd jest możliwy dzięki wsparciu finansowemu organizacji Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM). Podopieczni MOSiR-u będą przebywać w Niemczech od 26 do 30 czerwca. W sumie bocheński klub reprezentować będzie 30 zawodników pod opieką trenera Janusza Piątka.