reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVN24, ITVN i Religia.tv nie są już dostępne w Holandii

dodano: 2014-07-10 11:12 | aktualizacja: 2014-07-10 12:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: informacja własna/satkurier.pl

ITVN TVN International TVN24 TVN 24 Kanały Grupy TVN - TVN24 i ITVN (TVN International) oraz powiązana z nią Religia.tv, nie są już dostępne w Holandii, - Z przyczyn niezależnych od nas - nie kontynuujemy współpracy z firmą YOUR.tv. Tym samym - nasze kanały nie są na tę chwilę dostępne w Holandii - poinformowało serwis satkurier.pl Biuro Prasowe TVN. Przypomnijmy, iż wspomniane stacje były dostępne na holenderskim rynku od 2012 roku (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały związane z nadawcą są wciąż dostępne na innych rynkach. ITVN (TVN International) mogą oglądać odbiorcy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech. Przekaz nie jest dostępny w Polsce, Dostęp do TVN24 mają natomiast odbiorcy w Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Francji i oczywiście w Polsce. Kanał Religia.tv mogą odbierać widzowie w Stanach Zjednoczonych i w Polsce.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...