reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Baka nowym dyrektorem programowym Fokus TV

dodano: 2014-07-31 15:56 | aktualizacja: 2014-07-31 16:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR/TV Spektrum

Fokus TV 1 sierpnia br. Hanna Baka obejmie stanowisko dyrektora programowego telewizji edukacyjno-poznawczej Fokus TV i będzie odpowiadać za całościowe funkcjonowanie i rozwój kanału pod względem programowym. Dotychczasowa dyrektor programowa i ds. zakupów, Julia Ogińska, obejmie stanowisko dyrektora ds. licencji i zakupów programowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Zbudowanie pod względem programowym i wprowadzenie na rynek w zaledwie sześć miesięcy kanału edukacyjno-poznawczego było niezwykle trudnym wyzwaniem. Julia wywiązała się z niego bardzo dobrze i teraz otrzymała nowe zadanie. Dla stacji nadszedł czas na zbudowanie silnej pozycji Fokus TV na rynku telewizyjnym oraz realizację strategicznego celu programowego, jakim jest zwiększenie godzin produkcji własnych. Życzę obu paniom - Hannie i Julii - powodzenia w realizacji nowych wyzwań - mówi Ewa Lampart, prezes zarządu TV Spektrum (Grupa ZPR), nadawcy Fokus TV.

Hanna Baka pracuje w branży telewizyjnej od ponad 20 lat. Może poszczycić się ogromnym doświadczeniem w zakresie budowania i realizacji strategii programowych, umiejętności analizy rynku telewizyjnego, selekcji programowej oraz budowania i realizacji strategii komunikacji. Od 1994 roku do 2013 roku była związana z CANAL+ a następnie CANAL+ Cyfrowy. Przez ostatnie osiem lat pełniła funkcję dyrektora kanału filmowego Ale Kino+, a wcześniej była jego menedżerem odpowiedzialnym za stworzenie linii programowej. Ostatnio pracowała w Redakcji Widowisk Artystycznych i Form Studyjnych TVP2. Współpracowała także z Fokus TV jako doradca ds. programowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...