reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czy już wkrótce ruszy PULS 2 HD?

dodano: 2014-08-06 18:58 | aktualizacja: 2014-08-07 00:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Gazeta Wyborcza/satkurier.pl

Puls 2 2 września 2014 roku ruszy TV Puls HD, pierwszy kanał w wysokiej rozdzielczości Telewizji Puls (więcej tutaj). Stacja pojawi się w pakietach wybranych operatorów kablowych (m.in. UPC Polska, Vectra - więcej tutaj, Toya, Sat Film). TV Puls HD będzie miał identyczną ramówkę jak TV Puls w SD. A co z drugim kanałem z portfolio tego nadawcy? Czy już wkrótce ruszy również PULS 2 HD?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dariusz Dąbski, prezes i właściciel Telewizji Puls, nadawcy TV Puls i kanału PULS 2, w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” powiedział, iż na razie nie są prowadzone prace nad wprowadzeniem kanału PULS 2 w jakości HD.

PULS 2 to kanał o profilu ogólnym. W ofercie stacji znajdziemy bajki, programy familijne, filmy, seriale, dokumenty i programy rozrywkowe. Nadawcą kanału jest Telewizja Puls. PULS 2 nadaje od 19 lipca 2012 roku (więcej tutaj, tutaj, tutaj i tutaj). Stacja dostępna jest bezpłatnie w drugim multipleksie (MUX 2) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), a także znajduje się w pakietach wybranych operatorów satelitarnych, kablowych i IPTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...